Přejít k hlavnímu obsahu

V těchto znameních se rodí modelky: Éterickou krásou oplývají nejenom Raci

Ve kterých znameních zvěrokruhu se rodí modelky? Éterickou krásou oplývají nejenom Raci. Další tři znamení zvěrokruhu mohou prorazit ve světě modelingu díky svému talentu, výjimečné kráse i tvrdé dřině. Zjistěte, zda mezi ně patříte i vy.

Raci oplývají éterickou krásou

Prvním ze znamení, ve kterých se dozajista rodí modelky, jsou Raci. O těch se také často říká, že jsou nejatraktivnějším znamením zvěrokruhu, co se týče fyzického vzhledu. Raci oplývají éterickou krásou, mívají velmi jemné rysy v obličeji, svůdný pohled, symetrickou tvář a okouzlující úsměv. Zpravidla bývají vyšší a štíhlé postavy. Ženy narozené ve znamení Raka mívají dlouhé štíhlé „modelkovské“ nohy. Není náhodou, že brazilská topmodelka Gisele Bündchen, která po dobu 15 let platila za nejlépe placenou modelku světa, je narozena v tomto znamení. Mezi další krásky narozené ve znamení Raka patří oživlá Barbie Valeria Lukyanova, supermodelka Petra Němcová, topmodelka Linda Vojtová či misska Jana Doleželová.

Horoskop: Nejlepší srpen čeká na tři znamení zvěrokruhu

Žhavý letní měsíc srpen bude pro tři znamení zvěrokruhu naprostým nebem na zemi. Můžete si užívat dny a mnoho vašich přání se může splnit. Týká se to vašeho znamení zvěrokruhu?
svetzeny.cz

Střelci poutají pozornost

Pokud je nějaké znamení jako stvořené pro modeling, je to Střelec. Toto znamení miluje pozornost a rádo se předvádí. Na mole bude naprosto zářit, užívá si, když na něj míří zraky cizích lidí. Je to zábavná osobnost, která přitahuje druhé jako magnet. Střelci tak možná nepůsobí, ale jsou dosti soutěživí. Konkurence má tendenci je podceňovat, o to více je pak překvapivé, kam až se Střelci dovedou dostat. Jejich velkou výhodou je rozmanitost, zvládnou nejen modeling, ale i tanec, zpěv či moderování. Jsou stvoření pro kariéru v šoubyznysu. Mezi slavné modelky tohoto znamení patří Hana Soukupová, Tyra Banks či Chanel Iman.

Váhy jsou jako stvořené pro modeling

Váhy si velmi zakládají na svém vzhledu. Svému tělu věnují dokonalou péči, a proto mívají bezchybnou pleť, zdravé a krásné vlasy a zářivou pokožku. Řadě z nich je blízké módní odvětví. Jsou to velmi elegantní ženy s vytříbeným vkusem. Není se co divit, že je svět modelingu láká, vždyť jsou pro něj jako dělané. Váhy se nemusí přehnaně snažit udělat dojem, mají to v sobě. Působí velmi sofistikovaným dojmem. V davu je rozhodně nepřehlédnete. Známé modelky narozené ve znamení Vah jsou například Daniela Peštová, Eva Klímková, Nikol Švantnerová, Candice Swanepoel či Barbara Palvin.

Dějí se vám dokola stejná neštěstí? Spočítejte si, zda vám život neničí karmický dluh

Pokud věříte v karmu, věříte i v to, že každý nakonec dostane to, co si zaslouží. Jenže co když vedete řádný život, můžete se pro ostatní rozkrájet a stejně se vám nedaří? Možná je na vině karmický dluh z minulého života, za který jste trestáni v tom současném. Dobrou zprávou je, že karmický dluh může být splacen, když jej objevíte, a váš život se tak může opět navrátit do harmonie.
svetzeny.cz

Ženy ve znamení Kozoroha mají šanci prorazit jako modelky

Ač se modeling může jevit jako snový obor, je to jen pozlátko. To, co vypadá jednoduše, je ve skutečnosti tvrdá dřina a odříkání. Modelky musí ustavičně pracovat na tom, aby měly krásnou postavu a vypadaly upraveně. Naučit se chodit po mole či správně pózovat také není hračka, nehledě na to, že se mnohdy fotí v extrémních podmínkách. Kozoroh je znamením, které všechny překážky hravě zvládne. Miluje výzvy. Atraktivní ženy narozené v tomto znamením si půjdou za svým a svou pílí se vypracují až na vrchol. Příkladem může být Taťána Kuchařová, Miss České republiky, které se povedlo získat titul Miss World. Mezi další slavné modelky narozené ve znamení Kozoroha patří: Helena Houdová, Irina Shayk či Kate Moss, které se podařilo v modelingu prorazit, i přestože nemá typickou modelkovskou výšku.

Zdroje: Your Tango, Wikipedia