Přejít k hlavnímu obsahu

Gisele Bündchen ukázala dceru Vivian: Jablko nepadlo daleko od stromu

Info ikona
Gisele Bündchen

Gisele Bündchen na svých sociálních sítích pravidelně sdílí soukromé fotky ze svého života, a tak její fanoušci mohou nahlédnout do jejího soukromí. Stále častěji se na fotkách objevuje její dcera Vivian, která mamince jako by z oka vypadla. Prohlédněte si, jak jsou si podobné a posuďte sami, jestli z malé Vivian roste příští supermodelka.

Rodiče se kdysi málem rozešli

Otcem Vivian je úspěšný hráč amerického fotbalu Tom Brady. S Gisele Bündchen začal randit v roce 2006 po rozchodu s herečkou Bridget Moynahan. Modelka tehdy také zrovna ukončila vztah, jejím expřítelem byl Leonardo DiCaprio. Hned po seznámení musel jejich vztah čelit krizi, Bradyho expřítelkyně totiž oznámila, že s ním čeká dítě. Proto se modelka rozhodla vztah ukončit.

Avšak pár se k sobě po čase vrátil a v roce 2009 se zasnoubili. Vzali se měsíc na to, měli soukromý obřad v Kalifornii a následně ještě oslavu v Kostarice. Krátce na to Gisele Bündchen otěhotněla a v prosinci 2009 se jim narodil syn Benjamin Rein. Vivian přišla na svět v prosinci 2012. Jejich manželství však není tak bezproblémové, jak se na první pohled může zdát. V roce 2015 se dokonce spekulovalo o rozvodu a od té doby oba dva do médií několikrát promluvili o nesnázích v jejich manželství.

Dcera Catherine Zety-Jones dovršila osmnácti let. Krásu zdědila po mamince

svetzeny.cz

Šikovná po tatínkovi, krásná po mamince

Gisele Bündchen nedávno zveřejnila další fotografii své dcery Vivian. Osmiletá Vivian na ní připravuje snídani rodičům, chystá míchaná vajíčka. Gisele Bündchen ji v komentáři pochválila za to, jak je šikovná a soběstačná. Zatímco po tatínkovi zdědila zručnost, po mamince jednoznačně krásu. Vypadá jako její mladší verze, má dlouhé blondy vlasy, pronikavé modré oči a široký úsměv stejně jako Gisele Bündchen. Uvidíme, zda také půjde v maminčiných šlépějích a bude se jednou živit jako modelka. Gisele Bündchen toho ve světě modelingu dokázala hodně.

Proslavily ji hlavně přehlídky spodního prádla pro Victoria´s Secret, patří k jejich nejznámějším andílkům. Vydavatelka magazínu Vogue Anna Wintour ji dokonce označila za „modelku tisíciletí“. Během své kariéry chodila přehlídky pro prestižní oděvní značky, mnohokrát se objevila na titulních stránkách magazínů a stala se tváří luxusních značek. Jeden čas byla dokonce druhou nejvíce fotografovanou ženou světa a do roku 2017 vévodila žebříčku nejlépe placených topmodelek, pak ji vystřídala Kendall Jenner. Přitom se kdysi modelingu ani věnovat nechtěla, málokdo ví, že se původně toužila stát profesionální hráčkou volejbalu. Vše však změnil modelingový kurz, který ve 13 letech absolvovala.

Malá Vivian si zatím na modelku pouze hraje. Snaží se napodobovat maminčiny pózy, jak ukazují fotky na Instagramu Gisele Bündchen. Vivian pózuje na koni stejně jako její maminka v roce 2001 při focení pro Vogue. Z toho, co můžeme vidět, je jasné, že po mamince zdědila talent i krásu, takže jestli se jednou pro modelingovou kariéru rozhodne, určitě se jí bude dařit. Ke své mamince má hodně blízko, sdílejí společné koníčky. Gisele Bündchen zveřejnila fotky, na kterých s dcerou meditují na pláži. Také obě preferují zdravý životní styl. Na fotkách je vidět, že spolu připravují zdravé jídlo a také spolu cvičí jógu. Blízko má malá Vivian i k americkému fotbalu, který hraje její otec. Pravidelně s maminkou chodí na jeho zápasy a fandí mu.

Meghan Markle prolomila ledy a promluvila si s královnou Alžbětou

svetzeny.cz

VÝZVA SVĚTA ŽENY: Podělte se s námi o vaše proměny

svetzeny.cz