Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Nejlepší srpen čeká na tři znamení zvěrokruhu

Žhavý letní měsíc srpen bude pro tři znamení zvěrokruhu naprostým nebem na zemi. Můžete si užívat dny a mnoho vašich přání se může splnit. Týká se to vašeho znamení zvěrokruhu?

Prázdniny, slunce, chlazené nápoje: Srpen je skutečný letní měsíc se vším všudy! Pro tři znamení zvěrokruhu jsou tyto čtyři týdny nejlepší v roce. Měsíc si můžete užít, úspěšně dosáhnout svých cílů a utužit své vztahy.

1. Blíženci

Znamení zvěrokruhu Blíženci patří k těm šťastným v měsíci srpnu. I když jsou týdny turbulentní a čeká se na mnoho změn, vše se bude pro vzdušné znamení v zásadě vyvíjet velmi pozitivně. Překvapení lze očekávat zejména 3. a 17. srpna, kdy planety mění svou polohu. Finančně vypadá srpen báječně i pro Blížence. Děláte správná rozhodnutí ve správných okamžicích a v tuto chvíli z toho můžete jen těžit. A kreativita Blíženců je nyní podporována na plné čáře. Cítí inspiraci hledat alternativní řešení svých problémů.

2. Lev

V srpnu 2022 Lev přehodnotí své priority a zbaví se všech nesrovnalostí. Konflikty a podobné situace narušují jeho osobní štěstí a ohnivé znamení to v srpnu pozná. Jupiter ovlivňuje spiritualitu znamení zvěrokruhu a dodává mu živou a pozitivní náladu. Co se týče vztahů, měsíc srpen je pro Lva prostě skvělý. Znamení zvěrokruhu je dobře přijímáno v jeho partnerství i v rodinném prostředí a s přáteli. Opuštění Lvi zažívají novou fázi zamilovanosti a jen stěží od sebe dají ruce pryč. Užijte si měsíc, milý Lve!

Budíte se mezi třetí a pátou hodinou ranní? Nejde o nespavost, ale o magický význam

Asi každý se už někdy v noci nebo nad ránem probudil sám. Většinou se podíváte, kolik je hodin a pokud to ještě stojí za to, jdete dál spát. Co když se takové buzení opakuje často? Dokonce třeba noc co noc? A ve stejnou hodinu?
svetzeny.cz

3. Panna

V srpnu je znamení zvěrokruhu Panna motivováno k dosažení svých cílů. Získává také podporu od rodiny a přátel. To ještě více povzbuzuje Pannu, aby skutečně realizovala své plány a sny! Velmi příjemné období. Planety jsou pak také ve správný čas na správném místě a dodávají Pannám energii a vitalitu. Pokud jde o zaměstnání, jde to teď opravdu dobře a nadšení Panny neopouští.

Zdroj: Freundin