Přejít k hlavnímu obsahu

Astrologie: Průzkum ukázal, jak by si přála bydlet jednotlivá znamení zvěrokruhu. Odhadli dobře i váš vkus?

Nový průzkum odhalil, jaký styl bydlení jednotlivá znamení zvěrokruhu preferují. Odhadli dobře i váš vkus? Podívejte se na preference jednotlivých znamení zvěrokruhu, co se týče bytového designu. Průzkum byl ještě konzultován s astroložkou jménem Mecca Woods, v článku jsou zahrnuty i její poznatky.

Beran

Beranům příliš na interiéru nezáleží, jsou stále v pohybu a domů se chodí akorát tak vyspat. Co se týče barev, jsou odvážní a nebojí se použít kontrastní odstíny. Chtějí, aby byl domov místem odpočinku, proto nesmí chybět venkovní lehátka a pohodlný gauč, na kterém si budou moci zdřímnout i přes den.

Býk

O Býcích je známo, že si na svém bydlení dávají záležet. Jelikož rádi vaří, neváhají si připlatit za to, aby jejich kuchyně byla naprosto dokonalá. Preferují prostorné kuchyně a mívají doma spoustu pomocníků – spotřebičů, které jim vaření ulehčí.

Blíženci

Ačkoliv se o Blížencích říká, že jsou to rozpolcené osobnosti, průzkum našel vzácnou shodu, ukázalo se, že Blíženci milují plyšové nadýchané koberce, máte je doma také? Dále jim také doma nechybí taburetky. Více než samotný interiér je pro ně důležité okolí domu, nejradši tráví čas na své terásce a zahrádce. Jelikož jsou velmi komunikativní, dá se očekávat, že zde budou pořádat pravidelné sedánky s přáteli.

Mohlo by se vám líbit

Jak stará je vaše duše? Prozradí to váš měsíc narození!

Chtěli byste se dozvědět, jaké je stáří vaší duše? Prozradí to váš měsíc narození. Zjistěte, zda jste mladá duše, která je ještě lehce naivní a dětská, nebo jste stará moudrá duše, která už má mnohé za sebou, a je tím pádem poučená z předchozích nezdarů.
svetzeny.cz

Rak

O Racích se velmi dobře ví, že milují zvelebování bydlení nade všechno. Jejich domov vždy vypadá útulně, potrpí si hlavně na pohodlná sametová křesílka a detaily v podobě hebkých polštářků či roztomilých sedáků na židle. Jsou ochotni zkoušet nové trendy v bydlení a před nákupem věcí do domácnosti se obvykle radí s ostatními. V barvách preferují jednoduchost, líbí se jim spíše studené odstíny. Rovněž si potrpí na dekorace zdobené kamínky.

Lev

Lev je znamení, které miluje luxus a opulentnost. Stejně tak vypadá i jeho bydlení, Lvi preferují velké prostory, v jejich domě nesmí scházet samostatné místnosti pro odpočinek a zábavu. Jelikož jsou velmi společenští a často hostí své přátele, potrpí si na dokonale zařízenou kuchyň a velký obývací pokoj.

Info ikona
Obývací pokoj

Panna

Panny jsou známé tím, že jsou pořádné, pečlivé a vše mají dokonale zorganizované. Málokdo o nich ví, že milují své mazlíčky nade všechno, a to až natolik, že bydlení uzpůsobí jejich potřebám. Doma mívají koberce s nízkým vlasem a kožené sedačky.

Váhy

Váhy jsou velmi elegantní a mají výborný vkus, to samozřejmě platí i pro jejich bydlení. Při rozmístění nábytku myslí hlavně na praktičnost – úklid i pohyb v prostoru. Podmínkou však je, aby interiér působil vzdušně, čistě a uklizeně.

Info ikona
Bydlení

Štír

Štír je velmi vášnivé znamení, nikoho asi nepřekvapí, že nejvíce peněz investuje do své ložnice. Tato místnost musí být dostatečně velká, aby se tam vešla prostorná postel. Vše musí působit luxusně a zároveň by jejich ložnice měla navodit příjemnou intimní atmosféru. Štíři preferují zejména teplé odstíny barev, ale část z nich má ráda i pastelové barvy.

Střelec

O Střelcích se moc dobře ví, že raději cestují, než by trávili čas doma. Bydlení pro ně zkrátka není prioritou. Na návštěvě u Střelce si budete moci prohlédnout řadu suvenýrů z jejich cest, jejich bydlení bude moderní a objevíte v něm prvky různých kultur.

Kozoroh

Kozoroh je zastánce tradic, proto asi nikoho nepřekvapí, že to platí i pro jeho bydlení. Toto znamení se nebude pouštět do velkých experimentů a vsadí na klasiku. Jelikož si rád své blízké pozve na návštěvu, hlavní pozornost věnuje tomu, aby jeho obývací pokoj byl perfektně zařízen.

Vodnář

Vodnář je známý inovátor, ten by v bydlení stále něco zlepšoval a předělával. Nejradši má nové technické vychytávky, jde s dobou. Jeho bydlení rozhodně není jednoduché, stále ho vylepšuje maličkostmi, které nakonec vytvoří krásný designový celek. Co se týče barev, sází Vodnář na jistotu a celé své bydlení si zařídí v přírodních barvách.

Ryby

Ryby milují velké prosklené prostory. Pro ně je hlavní, aby jejich bydlení působilo vzdušně a byl zde dostatek světla. Bonusem pro ně je, pokud mají navíc pěkný výhled z okna. Co se týče barev, preferují spíše nevýrazné tlumené barvy a nemají rádi velké kontrasty.


 

Zdroj
Article.com

Mohlo by se vám líbit

Numerologie psů a koček: Jak ovlivňuje osudové číslo život vašeho zvířecího miláčka? Ukáže i jakou roli máte v jeho životě hrát

Věděli jste, že i život vašeho zvířecího miláčka může být ovlivněn numerologií? Vypočtěte jeho osudové numerologické číslo a nahlédněte hlouběji do toho, co si pro něj život přichystal. Může vám i ukázat, jakou roli máte v životě vašeho zvířecího miláčka hrát.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Aura: Zjistěte, jaká barva z vás vyzařuje. Vypovídá to o vaší osobnosti víc, než si myslíte!

Každého z nás obklopuje určitá barva aury. Víte, jak odhalit která to je, aniž byste museli navštívit senzibila, který je schopen tuto záři vidět? S naším návodem a trochou tréninku to zvládnete sami doma. Poté si můžete přečíst, co vaše barva aury říká o vaší osobnosti.
svetzeny.cz