Přejít k hlavnímu obsahu

Konkrétní tipy: Stylové bydlení nutně neznamená drahé bydlení

I v případě bytového designu platí pravidla jako v oblasti módy. Kombinace levnějšího oblečení s kvalitními doplňky vytvoří originální outfit, který zaujme a nestojí závratné částky. Poradíme vám, jak doplnit stávající nevýrazný nábytek o cenově dostupné doplňky, které vdechnout vašemu bytu nový život.

Když se řekne zen

Prvním krokem bude třeba rozhodnout, do jakého stylu či barev budete chtít interiér ladit. Pokud chcete něco nadčasového a stylového, nabízí se budhistický styl zen. Bytové zen doplňky jsou definovány jednoduchostí, odkazem na přírodu, jemností, nedokonalostí charakterizovanou asymetrií, rozbitím všednosti a klidem. Můžete zvolit dekorativní postavu Sitting Budha (3) anebo méně explicitní hodiny Factory (6), které vám budou ukazovat tok času. Základem může být stůl Authentico (1), který je velmi jednoduchý, ale již na pohled je vidět, že jde o mimořádně povedený kus nábytku, který na sebe dokáže upoutat zaslouženou pozornost.

Hra s barvami

STYL_kopie

Pokud budete chtít svému interiéru dodat především barvu a energii, volte výrazné doplňky, jako je paravan, který je stylový i praktický zároveň. Milovníci designového sezení ocení židli s područkami (2), která se ve vašem interiéru rozhodně neztratí. Pokud máte rádi světla v decentní provedení, pak zvolte závěsné svítidlo Pole Six (5), které bude i přes den nepřehlédnutelné. Výbornou volbou bude i dekorace ve formě netradiční vázy (4).

Když i pracovní stůl chce své

Pracovní místo má být především praktické a nerozptylovat. Na druhou stranu je třeba, aby také dokázalo uvolnit, a vy jste se při práci cítili příjemně. Protože na pracovním stole nebývá místa nazbyt, realizujte změnu pomocí nové lampičky. Široký výběr moderních, ulítlých, originálních i decentních lampiček z KARE garantuje, že si vybere opravdu každý.