Přejít k hlavnímu obsahu

7 různých typů spřízněných duší, které v životě můžete potkat

Info ikona
Spřízněná duše

Když slyšíte slovo spřízněná duše, pravděpodobně se vám vybaví osoba, kterou všichni hledáme. Tu jedinou osobu, kterou každý z nás potká a okamžitě ví, že se znají odjakživa. Jaké další typy duší existují a narazili jste už na některou z nich?

O spřízněných duší je nespočet zamilovaných filmů i písní a každý z nás touží, takového partnera potkat. Ale existují i jiné typy spřízněných duší, které často potkáváme na své cestě. Některé se objeví z ničeho nic, ale přijdou právě ve chvíli, kdy je potřebujeme. Lidé zabývající se tajemnem tvrdí, že v určitém okamžiku své cesty se setkáte s každým z těchto sedmi typů spřízněných duší, několikrát i opakovaně.

 

1. Dvojče

Spřízněná duše dvojče je člověk, se kterým můžete mluvit a sdílet své zkušenosti. Spřízněná duše vám pomáhá čelit duchovním a emocionálním problémům. Vy dva jste identičtí a nejraději děláte věci společně. Když se setkáte se svou spřízněnou duší, budete se cítit naplněni. Navíc se vám bude zdát, že svou spřízněnou duši-dvojče znáte celý život. Spřízněná duše dvojče je vaším nejlepším přítelem a neprospívá vám, když jste od sebe odděleni. Ale pozor, nejde o vašeho partnera.

 

2. Léčitel

Léčivá spřízněná duše přichází do vašeho života s určitým záměrem. Vystupuje ve vašem životě, když potřebujete její pomoc. Léčivá spřízněná duše prožívá vaši bolest, kterou cítíte, a zůstává s vámi, aby vám pomohla se uzdravit. Tento typ přátelství nebo vztahu rychle roste. I když přátelství nebo vztah netrvá dlouho, budete si své uzdravující spřízněné duše vážit, protože přišla právě v potřebnou chvíli.

 

3. Cizinec

Spřízněnou duši „cizince“ potkáte náhodou, ať je to kdekoliv. Když se setkáte se spřízněnou cizí duší, máte pocit, že ji znáte celý život. I když jsou vaše rozhovory se spřízněnou cizí duší krátké, sdílíte s ní názory, o kterých jste chtěli slyšet. Ať už to jsou stejné životní zkušenosti nebo názory na ožehavá témata.

Zažily jste již nějaké minulé životy? Máte opakující se sny, pocity déjà vu nebo touhu žít v jiné zemi?

svetzeny.cz

4. Ničitel

Se spřízněnou duší „ničitele“ se setkáte, když je načase něco změnit. Jejich cílem je otřást vaším životem, vyzvat vás a postrčit vás kupředu. Tato spřízněná duše může mít různé podoby, ale obvykle jde o vztah, kde se cítíte špatně. Cítíte k této osobě silnou citovou vazbu, i když vám ubližuje. Nakonec se všechno v dobré obrátí a vás to donutí přehodnotit své hodnoty, jakmile se tak stane, je načase se s touto duší rozloučit.

 

5. Přítel

Kamarádská spřízněná duše je ten typ spřízněné duše, se kterou se cítíte dobře. Jsou to lidé, kterým důvěřujeme a věříme, sdílíme vzájemné sympatie a respekt jeden k druhému. Vztah se spřízněnou přátelskou duší je vždy harmonický a většinou trvá celý váš život.

 

6. Učitel

Spřízněná duše učitele je člověk, který nás učí a může to být kdokoliv. Klidně i cizí člověk, na kterého náhodou párkrát narazíte. Objeví se tehdy, když potřebujete něco naučit. Většinou je to bolestný proces, který vás ale posune dál.

 

7. Pravá duše

Pravá milostná spřízněná duše je člověk, se kterým strávíte celý život, pokud budete mít štěstí a najdete ho. Pravá spřízněná duše je kombinací všech ostatních výše zmíněných spřízněných duší a dává vám tedy vše, co potřebujete. Cítíte, že svou spřízněnou duši znáte celý život. Této osoby se držte, máte šanci na krásný a dlouholetý vztah.

Kvíz: Jak můžete zjistit stáří své duše? Vyzkoušejte si náš test

svetzeny.cz

Zdroj: astropeople, spirituality, thehealing