Přejít k hlavnímu obsahu

Tarotová předpověď od kartářky na týden od 30. května do 5. června: Karty prozradí, kdy se dají věci do pohybu a kdy vás možná čeká velké zklamání

Info ikona
Výklad tarotu

Kartářka Alice Cross pro vás připravila velkou tarotovou předpověď na týden od 30. května do 5. června. Zjistěte, který den je ideální na relaxaci, který den se dají věci do pohybu a lenošení nepřipadá v úvahu, nebo který den se bránit proti zrádcům a jak.

Info ikona
Mág

30. května – Karta Mág

Začátek týdne vám otevírá Mág. Víta, že je ve vašem životě vše, co k němu potřebujete? Někdy na dané věci potřebujete lupu, jak jsou malé a malicherné, abyste je nepřehlédli a neobklopovali se namísto toho raději většími věcmi. Máte k dispozici veškerý potenciál, abyste žili plnohodnotným způsobem. Čarujte se svým životem, vždyť vy jste čaroději a věci, které umíte, jsou vaše kouzla, tak je používejte. Nehledejte jinde, když je máte v době. Každý člověk se rodí Mágem, který má osobnost s nástroji, se kterými umí pracovat a schopnostmi, které umí využívat. Musí jen chtít.

Info ikona
4 pentakly

31. května – Karta 4 pentakly

Nedržíte se něčeho příliš pevně, až křečovitě? Pokud pamatujete na strýčka Skrblíka, víte, o čem je řeč. Myslíte, že jste dosáhli finanční jistoty, ale tato karta vás vybízí, abyste přehodnotili svůj vtah k financím. Máte nedostatek svobodomyslnosti a hromadíte své finance ze strachu z nedostatku peněz místo toho, abyste si užívali dobrodružství. Váš rozpočet může být tak konzervativní či přísný, že z něj zmizelo mnoho životních potěšení. Stejně jako vy se neradi nudíte, i peníze nechtějí ležet ladem. Zkuste prozkoumat svět investic, kde je můžete zhodnotit. Je jen na vás, co pro vás peníze znamenají. Neměly by vás však limitovat nebo vás podporovat v obavách, že o ně přijdete. Začněte je mít rádi a berte je jako součást života.

Info ikona
Měsíc

1. června – Karta Měsíc

Temná noc duše je moment pravdy, hrůzy a údivu. Karta Měsíc je kartou intuice, strachu, sebeklamu a iluze. Nalezení přirozené moudrosti. Můžete se nacházet ve fázi nejistoty nebo v situaci, ve které se nedokážete dobře orientovat. Dokonce vás může ochromovat strach. Věřte své intuici a zaměřte se na svoji sebedůvěru. Musíte nejdřív začít věřit sami sobě, než začnete hodnotit situaci nebo se konfrontovat s názory jiných. Měsíc je spojen s city a zpracovává nezpracovaná traumata z minulosti, je třeba jít až do podstaty. Proč se takto cítíte? Neděláte si zbytečné starosti nebo nevytváříte strach všude kolem sebe? Je třeba si položit tyto otázky a hledat na ně odpovědi. Strach si můžete vyřešit jen vy sami, nelze ho svádět na druhé, že ho u vás vytváří. Udělejte si čas sami na sebe a na své nitro, někdy vás mohou každodenní povinnosti zaměstnávat natolik, že nemáte ani čas přemýšlet nad tím, co máte vlastně rádi a jaké jsou vaše pocity.

Info ikona
Páže pohárů

2. června – Karta Páže pohárů

Páže pohárů vám nabízí, abyste dnešní den prožili ve snění a relaxaci. Popusťte uzdu své fantazie a zasněte se. Přemýšlejte nad tím, co všechno jste již prožili a zavzpomínejte si. Najděte ve své minulosti krásné vzpomínky, které vás obohatily a rádi se k nim vracíte. Nechte svou představivost, aby vám ukázala, co byste chtěli udělat jinak nebo jaká je vaše vysněná destinace na dovolenou. Léto se blíží, tak proč nezačít trochu plánovat? Užívejte si představivost, kterou často obdivujete u dětí, které umí snít s otevřenýma očima. Je nádherné na chvíli odložit realitu a zasnít se. Bývali jste kdysi plní síly a odhodlání? Připomeňte si to, jelikož jste stále silní, jen se musíte naučit vnímat změnu síly, její vývoj a zda ji správně doplňujete. Vzpomínky vám mohou pomoci chytnout druhý dech, když se cítíte vyčerpaní. Dnešní den k sobě buďte laskaví, můžete se cítit i přecitlivěle. Citlivým lidem se proto dnes nedoporučuje podstupovat bolestivé zákroky, pokud to není nezbytně nutné. Pokud vás potká nějaký zdravotní problém, zkuste se na něj podívat trochu s odstupem a nepropadejte hned panice. Ve vztazích se nenechte emocionálně zaplést do hádky či sporu, které by mohly mít dramatický závěr. Páže pohárů vám přeje krásný den, který si nenechte utéct. Dnes bude vše tak, jak má být. Pokud ukápne slza smutku či smíchu, věřte, že vše bude opět v pořádku.

Info ikona
3 meče

3. června – Karta 3 meče

„Je sotva větší zklamání, než přijít s opravdu velikou radostí v srdci ke lhostejnému člověku,“. Citát spisovatele Christiana Morgensterna dokonale vystihuje tarotovou kartu 3 meče, která varuje před nástrahami citového přetěžování a případnou zradou. Dnešní den se vyvarujte všeho, co se vám nezdá spravedlivé. Ve všem, co vám dnešek přinese, věnujte pozornost svému dílu až do samotného konce. Otázkou dne je, jak důležité bude vaše dnešní rozhodnutí či konání a jaký důsledek to bude mít? Některé bolesti a ztráty ve vás dřímají již dlouhá léta, dokonce přes generace. Pokud bude třeba udělat bolestné rozhodnutí pro dobro věci, udělejte ho, jinak vyústí bolestné pokračování ve zradu. Dnes je ideální den na otevření svého srdce, které touží po lásce bez strachu ze ztráty partnera či zklamání. Možná odhalíte tajemství, které vás velmi zasáhne. Nezapomeňte, že bolest vás činí silnějšími a zkušenějšími. Jen je třeba si ji přiznat a nezamykat ji do tajné komnaty. 3 meče je karta, která vás vybízí k ochraně svých citů. Pokud se cítíte opravdu ohroženi, noste u sebe něco svého, jak pramínek svých vlasů, který vám připomene vaši životní sílu. Možná byste se divili, jak díky tomu budete odhánět nezdravé vztahy, zrádce a lidi, kteří vám chtějí ublížit. Buďte věrni sami sobě a svému srdci, dnešní den je o vás.

Info ikona
9 holí

4. června – Karta 9 holí

Karta 9 holí vás nutí zastavit se a přemýšlet nad tím, co již máte místo toho, abyste si stavěli překážky. Neuvědomujete si, že vaše životy jsou propojeny s prací, jednáním či životy druhých. Máte nasbíráno hodně zkušeností, je třeba se uklidnit a zkoumat, kde je uplatnit. Můžete mít období ztráty jistoty nebo prohraných bitev, nikoliv však válek. Myslíte jen na překážky, ale je třeba konat a realizovat. Nestavte si mantinely, které vás brzdí ve vaší práci. Místo toho přemýšlejte, kde máte prostor pro seberealizaci. Nyní máte schopnost rozeznat nástrahy a své možnosti. Nepodléhejte sebelítosti a pokračujte usilovně v tom, co chcete. Uvědomte si vlastní chyby a konejte. Hleďte dopředu a neodkládejte své úmysly. Pokud jste rozhodnuti, konejte ihned. Pokud potřebujete více času, zvolněte a určitě se vám ukáže správný směr a vy budete opět kormidelníkem svého života.

Info ikona
8 holí

5. června – Karta 8 holí

Nechte se unášet. Dnešek je o rychlosti a pohybu, kdy se věci daly do pohybu a stanou se o mnoho dříve, než byste čekali. Mějte přehled, není třeba zasahovat do ničeho, co už stejně neovlivníte. Je to dané. Karta 8 holí přeje připraveným, takže se pořádně držte, karta vás sveze. Nebuďte zbrklí, ale zůstávejte aktivní. Co stihnete je jen na vás, sami poznáte, jak jste na tom. Začal vám dnešní den pohodově? To znamená, že by nic nemělo narušit vaši harmonii. Máte od rána naspěch? Chopte se toho a vše vyřešte, nic neodkládejte. Začněte s tím, co přijde první, dnešek si žádá, abyste zařizovali vše postupně. Kdo má potřebu lenošit, určitě mu do toho něco přijde. 8 holí je zkrátka aktivní karta a snaží se vše rozpohybovat. Veškeré úsilí a aktivita jsou předurčeny k budoucímu úspěchu či neúspěchu. Karta vám umožní vidět dále, než zatím jste, ale již se blížíte k cíli. Je jen na vás, zda to bude váš vysněný cíl nebo zklamání. Nikdo jiný to nemůže ovlivnit – jen vy sami.

Zdroj: Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com