Přejít k hlavnímu obsahu

Štíhlá, krásná a odpočatá? Naplánujte si svůj relaxační den a zaslouženě se rozmazlete!

Léto je definitivně tady, ale vy jste se ve shonu pracovích povinností ještě nestihla ani zastavit a zaslouženě si odpočinout. I když možná čekáte až na letní dovolenou, neměla byste na ni odjet uštvaná a vyčerpaná. Naplánujte si skvělý relaxační den v salonu Miracle Esthetic Clinic And Spa, po kterém budete štíhlejší, krásnější a hlavně odpočatá!

Jeden den pouze pro vás může být i náhradou za dovolenou, kterou si momentálně nemůžete dovolit. Ať už si chcete jen odpočinout, nebo hlavně zformovat postavu do plavek a konečně se zbavit celulitidy, terapeutka vám pomůže sestavit program, který zregeneruje vaše tělo, zbaví pomerančové kůže či nechtěných tukových polštářů. Díky kombinaci nejmodernějších vědeckých poznatků a tradičních lázeňským postupů s použitím koncentrovaných přípravků budete výsledky vidět téměř okamžitě!

1. Kyslíková vana Oxylight

Svůj zkrášlující den začněte v kyslíkové vaně Oxylight. Vybrat si můžete až z dvaceti programů, při kterých se zbavíte stresu, detoxikujete tělo, odbouráte celulitidu či se zbavíte bolesti a zlepšíte kvalitu svého spánku! Tělu navrátíte energii a připravíte ho na další relaxační procedury.

2. Revoluční Icoone

Tento revolučí přístroj si zamilujete. Díky technologii Roboderm je jediným přístrojem na světě, který je schopen vytvořit 1180 mikroaveolárních stimulací na každém dm2 těla. To znamená, že speciální hlavice, kterými vám terapeutka jezdí po těle, jemně nasávají vaši kůži a cíleně ji zbavují tuku a celulitidy. Navíc se rozproudí i celý lymfatický systém, díky nemuž se odvodníte a zbavíte škodlivin. Celé ošetření je neinvazivní, bezbolestné a opravdu příjemné.

3. Masáž s pohyby motýlích křídel

Harmonizující relaxační masáž Sacred nature uvolní vaše svaly a zklidní mysl. Masážní pohyby, které jsou inspirované pohybem motýlích křídel, vás lehce přenesou do jiné dimenze a dodají pocit harmonie. Bio produkty, které se během ošetření používají, vaši suchou pokožku vyživí a nádherně zvláční.

4. Výživný zábal

Prokrvená pokožka je teď perfektně připravená na intenzivní vyživující zábal. Třeba tonizační, rehydratační a regenerační ošetření Body Straight Nutritional obnovuje strukturu pokožky, účinně ji zpevňuje a zbavuje celulitidy. Díky tomu, že v přípravcích není obsažen kofein, tak je zábal vhodný i pro těhotné a kojící ženy!

5. Bronzová na počkání

Aby vaše rozzářená a vypnutá kůže vynikla ještě více, nechejte se na závěr ošetřit samoopalovací péčí Sun Soul. Omlazující kúra má i zpevňující účinky a vaší pokožce dodá nádherné bronzové opálení jako od moře. Díky tomu se pak už nebudete muset na dovolené vystavovat škodlivým slunečním paprsků, a přesto budete krásně opálená.

Tip!

V salonu vám určitě velice rádi poradí a sestaví program šitý vám na míru a přizpůsobený vašim potřebám. O dalších procedurách a zkrášlujících rituálech se informujte se na stránkách http://www.miracleclinic.cz/