Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskopy: Květen je lásky čas pouze pro tři znamení zvěrokruhu. Radovat se mohou Býci, ale i Panny

Info ikona
horoskop

S tímto horoskopem lásky pro tři znamení zvěrokruhu máte zaručeny motýlky v břiše! Šance na šťastný konec v lásce jsou nyní velmi dobré.

Nikdy jste neměli štěstí v lásce a toužíte po té opravdové velké lásce? Pak pro vás máme dobrou zprávu: V průběhu měsíce května hvězdy konečně odhalí optimální šance pro tři znamení zvěrokruhu, kterým se toto milostné přání splní. Možná tedy tato znamení zvěrokruhu konečně potkají osobu, se kterou chtějí zůstat navždy. Jsou to následující:

Panna

Začátkem května se Panny téměř vzdaly naděje na lásku. Po několika neúspěšných pokusech se zemské znamení zklamaně stáhlo. Ale teď je čas znovu rozkvést, milá Panno! Hvězdy přinášejí opravdový nový začátek lásky a uvádějí do pohybu všechny páky, aby se mohly Panny konečně setkat se svou pravou láskou. Pokud nyní zemské znamení prochází každodenním životem všímavě a s otevřeným srdcem, šťastný konec v lásce je téměř předem naprogramován.

Býk

Květen bude pro zemské znamení magickým měsícem. Zemské znamení si už dlouho přálo ve svém životě někoho, s kým by mohli sdílet své sny a usadit se. Kosmos dodává Býkům potřebný optimismus a zajišťuje pořádnou porci vášně, zejména od 11. května, kdy se šťastná planeta Jupiter přesune do ohnivého znamení Berana. Kromě toho jsou jinak poněkud zaseklí Býci povzbuzováni k tomu, aby naslouchali svému nitru, což je nakonec přivede k osobě, do které se zamilují. Tak hurá do dobrodružství, milí Býci!

Střelci

Střelce čeká v květnu velké milostné překvapení. Ohnivé znamení ve skutečnosti miluje dobrodružství a vidí se jako otevřená, pozitivní bytost. Nedostatek štěstí v lásce ale v poslední době sebral optimismus a lehkost single Střelců. Výsledkem bylo, že si ani nevšimlo, že se s nimi již nějakou dobu pokouší spojit někdo zajímavý. Retrográdní Merkur - ano, může mít i něco dobrého - znamená, že od 10. května budou mít Střelci konečně pocit, že jim padají klapky z očí a uvědomí si, že jejich velká láska jim byla vlastně nablízku po celou dobu.

Zdroj: Horoskopy 2022