Přejít k hlavnímu obsahu

Nejlepší boty pro ženy, které jsou celý den na nohou: Zapomeňte na jehly, zkuste espadrilky a další

Info ikona
boty

Celodenní stání na nohou může být docela vyčerpávající, zvláště s nepohodlnou obuví. Proto je lepší se spolehnout na tyto modely.

Pojďme si narovinu říct, že pantofle rozhodně patří mezi nejpohodlnější boty v botníku. Ovšem do kanceláře nebo na pochůzky po městě si je pravděpodobně nezvolíte. Pro speciální příležitosti mnozí vklouznou do nepohodlných bot, ale pro každodenní život trendy ženy stále častěji volí boty, ve kterých snadno vydrží celý den. Pokud ale nechcete trávit každý den v teniskách nebo botaskách a chcete se také elegantně oblékat, rozhodně můžete zvolit boty na podpatku, které jsou sexy i pohodlné zároveň!

Na co si dát pozor

Aby byly boty pohodlné, musí splňovat řadu požadavků. Zejména oblast prstů by měla být dostatečně široká, tvrdí Marion Yauová, pedikérka na klinice laseru na nohy a nehty Harley Street v Londýně. Samozřejmě fungují i ​​sandály s otevřenou špičkou. Podle Cindy Conroy, stylistky z New Yorku a Toronta, jsou materiály jako kůže nebo semiš mnohem prodyšnější a přizpůsobivější než syntetické tkaniny.

PS: I ploché boty mohou být šik! S mokasínami, pantoflemi a podobnými zaručeně neuděláte chybu. Tip: Boty jsou ještě pohodlnější s dodatečnou gelovou vložkou. Pokud se přesto nechcete úplně obejít bez podpatku, volte boty s malým blokovým podpatkem.

zdroj: Freundin

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.