Přejít k hlavnímu obsahu

Léto 2022: Plavky, které padnou jak ulité každé postavě. Vsaďte na třpyt nebo odvážná tanga

Léto klepe na dveře a je nejvyšší čas, abyste si vyhlédli plavky, které budou sedět vaší postavě, a zároveň se líbit vašim očím! Ať už zvolíte odvážné jednodílné, výrazně barevné nebo třpytící, nemůžete šlápnout vedle. Letos je in snad všechno, co vás napadne. Inspirujte se v naší galerii.

Už to vypadalo, že se jara nedočkáme, a přitom co nevidět tu bude léto. Není nic špatného na tom být připravený a mít ve skříni top trendy pro rok 2022. Mezi nejzásadnější trendy ve světě plavek patří ty háčkované. 

Vsaďte na módní kousky

Abychom vám pomohli začít přidávat do své sbírky spoustu nových plavek, sepsali jsme pět plavkových trendů pro rok 2022, které letos uvidíte všude – a kde je začít hned teď nakupovat. Od klasických cool dívčích stylů (které se náhodou vracejí) po svěží, aktuální háčkované trendy, je toho tolik, co milovat.

Top trendy v plavkách pro rok 2022:

  • háčkované kousky
  • odvážně vykrojené jednodílné plavky
  • třpytivé bikiny
  • extra malá tanga
  • šňůrky, šňůrky a zase šňůrky
Vaše letní plavková inspirace

Na závěr

I když se vám snažíme osvětlit nejnovější módní trendy, ve skutečnosti neexistují žádná pravidla, která by určovala, jaké styly můžete a nemůžete tuto sezónu nosit. Obléknete se do retro plavek? Klidně. Máte rádi plavky s dlouhým rukávem, které vám poskytnou extra krytí? Není třeba žádat o povolení.

Existují trendy, které nám říkají, co bude ve světě módy v danou chvíli super populární – obvykle založené na přehlídkách několika desítek návrhářů. O tom, co si obléknete, by nakonec nemělo rozhodovat to, co je „trendy“ během žádného ročního období. Oblékněte si bikiny, tankiny, jednodílné nebo plavkové šaty, ve kterých se budete cítit jako ten nejžhavější kousek na pláži. Tečka.

Zdroj: autorský článek