Přejít k hlavnímu obsahu

Co je na vás nejhezčí? Napoví horoskop: Blíženci jsou roztomilí, berani vyzařují sílu

Info ikona
Krásná žena

Každý jsme jiný a právě proto má každý člověk také něco, co je na něm výjimečné. Na jedinečnost člověka má vliv především mocná příroda, a také znamení horoskopu. Jak ovlivňuje přednosti vašeho znamení? Zjistěte, jaké máte podle horoskopu jedinečné rysy a co je na vás opravdu výjimečné.

Každému z nás přijde hezké něco jiného a každý si rozumí s někým jiným. Právě v tom se odlišujeme. Zatímco někdo má milý úsměv, druhý umí zachovat vážnou tvář bojovníka. Někdo má výrazné a uhrančivé oči, jiný dlouhé nohy a další dámu zdobí krásné a zdravé vlasy. Jaký nejhezčí rys typicky pro vaše znamení zvěrokruhu? 

Kozoroh

Mezi nejzajímavější rysy povahy kozorohů patří jejich nezdolné ambice a neustálé zapálení pro věc i dosažení vytyčených cílů. Pozor ale na syndrom vyhoření a vyčerpání či pocity beznaděje, které kozorohům mnohdy hrozí v případě neúspěchů. Z fyzických rysů mívají ženy kozorožky dlouhé štíhlé nohy, kterými dokáží pobláznit hodně mužů ze svého okolí.

Vodnář

Vodnáři patří mezi nejinteligentnější znamení zvěrokruhu. Díky svému vizionářství a schopnostem sledovat svět s nadhledem dokáží dělat svět lepším a svými oduševnělými činy směřují vše kolem sebe téměř k dokonalosti. Právě proto jsou vodnáři tak pokrokovými zaměstnanci či podnikateli. Atraktivním fyzickým rysem vodnářů bývají jejich kotníky, takže dámy narozené v tomto znamení je často rády ukazují v botách, které často a rády obměňují.

Ryby

Největším talentem ryb jsou kreativita a schopnost naslouchat druhým. Ryby se díky své přemýšlivosti a mlčenlivosti často uzavírají do sebe, díky čemuž je pro ně snazší druhým porozumět a soucítit s nimi v případě jakýchkoliv problémů. Ryby mají také souměrné a velice elegantně vyhlížející prsty u nohou, které jim mohou ostatní znamení závidět.

Beran

Berani patří mezi nejsilnější a nejodvážnější znamení zvěrokruhu. Dokáží dosáhnout všeho, co chtějí, protože se nějakých překážek jenom tak nezaleknou. Navíc ženy narozené ve znamení berana si na svou vizáž zkrátka potrpí, takže dobře vyhlížející make-up či správně vytrhané obočí jsou pro ně samozřejmostí.

Extrémní výškové rozdíly slavných: Některé vztahy jí neustály, jiné překonaly i další odlišnosti

svetzeny.cz

Býk

Býk svou hodnou a dobromyslnou povahu někdy dokáže dobře skrývat. Jeho nitro je ale opravdu krásné. Na býcích je nejlepší jejich loajalita a schopnost lidi nesoudit předem. Dámy narozené v býku mívají krásnou šíji, která dokáže pobláznit nejednoho muže.

Blíženci

Blíženci patří mezi nejroztomilejší a nejvýraznější znamení zvěrokruhu. Ať dělá cokoliv, a ať chce či nechce, v davu ho zkrátka nepřehlédnete. Jejich milý a mladistvý vzhled je zároveň jejich největší předností. I jako dospělí jsou neustále dětmi, které dokáží vidět svět v lepším světle a život si užívají. Mívají velké a hluboké oči a neztrácejí smysl pro humor.

Rak

Raci oplývají hlavně vnitřní krásou díky své oddanosti a smyslu pro rodinu. Jsou to totiž rodinné typy tělem i duší. Pro soudržnost rodiny by raci udělali cokoli a to je šlechtí. Raci mívají také krásné ruce, které jsou pro mnohé hodny obdivu.

Lev

Ze lvů dělá atraktivní jedince především jejich nezdolná sebedůvěra. Díky ní připadají mnoha lidem na první pohled atraktivní a přitažliví. Nejen jejich sebevědomí jim ale mohou ostatní závidět. Lvi bývají díky své ctižádosti většinou dobrými sportovci, takže mají často vyrýsované a vypracované tělo cvičením.

Panna

Panny si rády hrají se slůvky a to je činí neodolatelné. Prostřednictvím slov a vhodně zvolených vět vás totiž dokáží dostat přesně tam, kam potřebují. Navíc mívají panny dokonale vypracovanou postavu, včetně problematických partií, protože si potrpí na zdravou výživu a pravidelné tréninky.

Vytáhněte si jednu ze tří run a podle předpovědi alchymistky zjistěte, zda můžete začít v květnu uskutečňovat své sny nebo vás čeká bohatství

svetzeny.cz

Váhy

Smysl pro spravedlnost a diplomatická povaha jsou nejsilnější stránkou vah. Díky tomu vypadají především ženy narozené ve znamení vah jako jemné éterické bytosti, jejichž přítomnost vás dokáže dobře naladit a uklidnit. Nejhezčí částí těla vah jsou především jejich záda, jejichž ladnost často ještě více zdůrazňuje krásné souměrné opálení nebo tetování.

Štír

Štíři bývají asertivní a odhodlaní ke všemu, co si zamanou. Navíc dokáží být také tajemní a nepředvídatelní, což z nich dělá pro mnohé z jejich okolí atraktivní jedince. Často si udržují štíhlost a dobrou fyzickou kondici díky častému cvičení. Ženy štírky mívají pevné hýždě a stehna, bez známek celulitidy.

Střelec

Střelci dokáží být neuvěřitelně spontánní. Právě jejich zábavnost a smysl pro každé dobrodružství je to, co na nich láká ostatní. Kromě toho mají ženy střelkyně štíhlé nohy, zejména stehna, které se nebojí odhalit v krátkých šatech či sukni.

Horoskop: Hledáte partnera? Pak vsaďte na tři nejlepší milovníky mezi znameními. Do výčtu patří Lev i Rak

svetzeny.cz