Přejít k hlavnímu obsahu

LÁSKA NEBESKÁ: Maličkosti, které muži dělají a my je za to milujeme!

Jistě se shodneme, že život bez partnera je neúplný. Toužíme po mužích, kteří se nebojí dát najevo své city a svůj zájem. Voláme po mužích, kteří nás zahrnou svou bezpodmínečnou pozorností.

Ano, jistě, bereme na vědomí, že muži jsou z Marsu a ženy z Venuše. Ale nejde oběma ve vztahu především o psychické a sexuální potřeby? Jejich uspokojení zajistí harmonický vztah bez létajících talířů nebo tiché domácnosti a velmi příjemným způsobem propojí vaše dvě planety. A jakými mužskými gesty se ženy nechávají unášet nejčastěji?

Sestavili jsme seznam těch nejoblíbenějších důkazů lásky:

1. Květiny jen tak pro radost!

Co může být víc, než když muž přinese kytici čerstvých květů? Ne proto, že máte narozeniny, ne proto, že je mu něco líto, ale jen proto, že miluje váš šťastný výraz na tváři.

flowers2. Vroucí pohled

Prsty vám učeše vlasy za ucho. Je to gesto, které říká: „Já chci vidět víc z tvé krásné tváře.“ A vy ho za to oddaně milujete!


sight


3. Sladké jistoty

Polibky, polibky, polibky! Nemůže se vás nabažit!

kiss

4. Horká dlaň


Vezme vás za ruku a prstem láskyplně hladí vaši dlaň. Máte z toho rozechvělá kolena a v podbřišku pocit šimrání tisíců motýlích křídel!

dlan

5. Mazlení

Jen vy, on, postel a vaše dotyky. Ať už před sexem, nebo po něm – stojí za to!

mazleni


6. Jste střed jeho vesmíru


Když oznamuje světu, jak báječná jste, jak vás miluje a obdivuje! Je vám až trapně, ale takovým podivně lahodným způsobem. Trochu se stydíte, trochu červenáte, ale zároveň si užíváte na výsluní jeho hrdosti.

hrant
Jaké maličkosti bláznivě milujete vy? Napište nám do komentářů! :-)