Přejít k hlavnímu obsahu

Tarotová předpověď pro 15.–17. července: Karta Síla přináší osudové výzvy, Hvězda předpovídá splnění snů

Co vás čeká a nemine ve dnech 15.–-17. července? Kartářka Alice Cross si pro vás připravila tarotovou předpověď. Objevuje se v ní karta Síly, která přináší osudové výzvy i karta splněných snů, nesoucí název Hvězda.

15. červenec – Karta síla přináší osudové výzvy

Info ikona
Síla

Pro tento den byla vytažena karta Síla, jejíž název je vše říkající. Tato karta symbolizuje pohyb, rychlost, cestu i výzvy osudu, které vás čekají. Dnes se připravte na to, že budete podrobeni zkoušce. Karta Síla má pozitivní význam, značí, že ji hravě zvládnete. Jen je třeba si věřit, je dost možné, že zkouška se bude týkat sebedůvěry. Když se pozorně zadíváte na kartu na obrázku, můžete si povšimnout vnitřního klidu, který vyzařuje z dámy stojící vedle lva. Zkuste i vy jednat s rozvahou. Někdo nad vámi dnes bude držet ochranou ruku a také budete odvážnější než běžně. Také si uvědomte, že na všechno nemusíte být sami – kartářka Alice Cross radí, abyste se dnes nebáli nechat jednat druhé za vás. Nechte je, aby se za vás postavili a chránili vás, pokud se na to sami necítíte. Dnes je ten správný den, kdy se vám podaří prosadit si svou.

Tajemná ptačí znamení: Potkala jste sovu či vlaštovku? Všímejte si věštby, kterou vám na křídlech přináší ptáci z okolí

Věděla jste, že znamení jsou doslova všude? Stačí si všímat svého okolí. Je tomu tak i v případě ptáků, kteří byli symboly pro věštění budoucnosti už od pradávna. Naši předci dříve předpovídali, co se jim přihodí i podle toho, jaké druhy ptáků se zrovna vyskytovaly v jejich blízkosti. Přiletěla vám za okno vlaštovka nebo sojka? Zjistěte, co to pro vás znamená.
svetzeny.cz

16. červenec – Hvězda předpovídá splnění snů

Info ikona
Hvězda

Tarotová karta Hvězda nám dle Alice Cross svítí na naši cestu. Prozáří i 16. červenec. Naše životy jsou protkány sny, které si toužíme splnit. Tento den bude o splněných přáních. Zasněte se a vybavte si, z čeho byste měli opravdovou radost. Podnikněte kroky, které vás alespoň posunou blíže k plnění vašich přání. Hvězda na cestu nejen svítí, ale zároveň ji vytváří. Nechte se zavést tam, kam potřebujete, zapojte svou intuici a důvěřujte pro dnešek svým vnitřním pocitům. Všímejte si znamení, jsou všude kolem vás. Provedou vás cestou za uskutečněním vašich snů. Dnes je ten správný den, kdy zazářit. Buďte za hvězdu a věnujte extra péči svému zevnějšku, dojděte si ke kadeřníkovi nebo se oblečte dle poslední módy. Hlavní je, abyste se cítili skvěle. Hvězda je také kartou naděje, i kdyby se dnes objevily nějaké mráčky, věřte, že vše dobře dopadne.

Opravdové věštkyně: Ženy narozené v těchto znameních mají vždy pravdu. Ryby dokáží předpovědět budoucnost

Máte pocit, že na vaše slova téměř vždycky dojde? Slýcháte ze všech stran, že už jste měla zase pravdu? Pak jste možná mezi vyvolenými znameními zvěrokruhu, které mají magickou schopnost předvídavosti. Díky ní dokáží bez problémů odhadnout, co se stane. A většinou se nemýlí. Je mezi nimi i vaše znamení horoskopu? Možná, že až si přečtete, kdo podle horoskopu patří mezi věštkyně, pochopíte svá častá tušení a vyplněná proroctví. Zjistěte, která znamení dokáží věštit budoucnost.
svetzeny.cz

17. červenec – Vůz věstí správná rozhodnutí

Info ikona
Vůz

Vůz je kartou pohybu, cesty, rychlosti a rozhodnutí. Je to „božská karta“, která vám dává moc se dobře rozhodovat., nebojte se dnes udělat zásadní krok. Je dost možné, že budete v tento den v pohybu – možná se chystáte na služební cestu, dovolenou či výlet. Dnes vám to bude „pálit“, rozhodovat se budete rychle a správně. Vůz vás vybízí k akci, rozhodně dnes neseďte doma. Možná se toto rozhodnutí bude týkat vašich cestovatelských plánů. Pokud začínáte pracovat na něčem novém, nechte projekt „dozrát“, sepište si dnes „akční plán“, který budete v budoucnu realizovat. Měl by mít sedm etap. Vůz je totiž spojen s časovostí, trvá sedm období, než něco dozraje. Sedm dnů je tedy optimální doba posečkání, než se vrhnete do realizace po hlavě. Kouzelná sedmička je mocná. Dnes si důvěřujte, odvaha vám pomůže překonat věci, kterých se bojíte. Rozhodnutí budete možná nuceni učinit i v milostných vztazích.

Zdroj: Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com.