Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie: Jaký rok 2022 vás čeká? Životní číslo 3 si splní sny, číslo 8 potká osudovou lásku

Info ikona
Placeholder image

Jaký bude váš rok 2022 dle numerologie? Velká numerologická předpověď prozradí, jestli budete mít štěstí v lásce, kariéře nebo financích. Komu se povede skvěle a kdo se musí připravit na komplikace?

Jak vypočítat životní číslo?

Numerologická předpověď se většinou odvíjí od tzv. životního čísla. Vypočítat ho je jednoduché, stačí sečíst všechny číslice ve vašem datu narození, dokud vám nevyjde číslo od 1 do 9.

Příklad: Narodili jste se 16.11.2001

Součet bude vypadat následovně: 1 + 6 + 1 + 1 + 2 + 0 + 0 + 1 = 12

1 + 2 = 3 (vaše životní číslo)

Vykliďte si domácnost, a zbavte svůj domov negativní a mrtvé energie: Ve kterých věcech se ukrývá? Pozor na umělé květiny

svetzeny.cz

Životní číslo 1

Lidé s životním číslem 1 se v roce 2022 dočkají pozitivních změn. Můžete se těšit, pro vás to bude nesrovnatelně lepší rok než 2020. Dle numerologie vás čeká zásadní zlepšení života. Se svými blízkými strávíte více času než v předchozím roce. Rovněž je možné, že se vám zvýší příjmy.

Životní číslo 2

Rok 2022 se pro lidi s životním číslem 2 ponese ve znamení finanční prosperity. Dle numerologie si na nedostatek peněžních prostředků nebudete moci v příštím roce stěžovat. Jste blízko k dosažení úspěchu. Pozor na to, abyste tyto věci nezačali brát jako samozřejmost. Ujistěte se, že váš partnerský vztah je zdravý, toxické vztahy by vás v rozletu mohly brzdit.

Životní číslo 3

Čeká vás transformační rok 2022. Uvědomíte si, že vám některé věci již nečiní radost. Budete schopni nechat minulost za sebou a začít něco nového. Tento rok si splníte sny, ovšem za podmínky, že vystoupíte ze své komfortní zóny. Pokud jste nezadaní, měli byste se s novou známostí delší dobu poznávat, nechtějte hned vztah. Rovněž numerologie přeje vztahům na dálku u životního čísla 3.

Životní číslo 4

Je dost možné, že příští rok začnete žít zdravěji. Rovněž to pro vás bude rok, který se bude pojit s kariérním růstem. Připravte se na výzvy, které vás čekají v partnerském vztahu. Z hlediska citů pro vás rok 2022 nebude jednoduchý. Můžete se častěji hádat kvůli věcem, na kterých se neshodnete.

Životní číslo 5

Pokud chcete v roce 2022 uspět, musíte se vyhnout unáhleným rozhodnutím a spěchu. Budete se muset naučit trpělivosti. V příštím roce bude hrát prim upřímnost, a to jak v pracovních a obchodních vztazích, tak i v lásce. Pokud jste v poslední době řešili problémy v partnerském vztahu, v roce 2022 se situace zlepší.

Životní číslo 6

Rok 2022 bude o tvrdé práci na vašich snech. Příští rok bude příznivý pro vztahy, letos si všechny problémy vyřešíte, a tím pádem vás čeká harmonické období. Dařit se vám bude i v kariérní oblasti, konečně se vám podaří navýšit příjmy. Možná se vám naskytnou i zajímavé možnosti investic.

Magické (před)vánoční rituály: Přivolejte si lásku, štěstí nebo povýšení v práci. V tomto svátečním čase můžete ovlivnit budoucnost

svetzeny.cz

Životní číslo 7

V roce 2022 bude důležité, abyste neztráceli naději a neporovnávali se s ostatními. Pokud chcete uspět v zaměstnání, bude potřeba naučit se nové dovednosti. Popřemýšlejte o tom, jaký kurz by vás mohl kariérně posunout. Pokud na sobě skutečně zapracujete, přinese to ovoce v podobě vyšších příjmů. V lásce vás příští rok čeká příznivé období.

Životní číslo 8

V roce 2022 učiníte smysluplné změny, které vás kariérně posunou. Je důležité naslouchat zkušenějším, řiďte se jejich radami. Na počátku roku vás čekají výzvy, s dostatkem sebedůvěry a víry v sebe sama máte šanci je překonat. Důležité je důvěřovat své intuici. Finančně příští rok rozhodně strádat nebudete. Nezadaní lidé s tímto životním číslem mají velkou šanci potkat svou osudovou lásku.

Životní číslo 9

V příštím roce vás čeká spousta příležitostí, neváhejte jich využít naplno. Jste blízko k tomu, abyste si splnili své sny. V roce 2022 zažijete spoustu změn, ale nebojte se jich, nastane obrat k lepšímu. Bude se vám dařit zejména v kariérní sféře a financích. Nezadaní možná najdou partnera v okruhu svých přátel. Zadaní budou řešit problémy ve vztazích.

Zdroj: Sun Signs

Vánoční dárky podle znamení horoskopu: Co potěší štíra, střelce nebo váhy?

svetzeny.cz