Přejít k hlavnímu obsahu

Co prozradí krevní skupina o vaší budoucnosti? Ovlivňuje víc, než si možná myslíte

Někteří lidé věří, že naši povahu ovlivňuje daleko víc než jen horoskop. Například v Japonsku se domnívají, že za charakterem, temperamentem a osobností člověka stojí i jeho krevní skupina. Ta podle Japonců ovlivňuje veškeré vztahy, práci, lásku i osobní úspěchy jedince. Tento názor jistě stojí za důkladné zamyšlení. Už jste se někdy ptala při prvním setkání druhého namísto jeho zájmů či znamení zvěrokruhu na to, jaká je krevní skupina? Jestli ne, tak od teď možná začnete.

„Ten je horkokrevný,“ nebo „doslova se mu vařila krev v žilách“, to jsou věty, které nejen u nás slýcháme často. A podle jedné z teorií o tom, co ovlivňuje lidskou povahu, to má své opodstatnění. Věříte, že vaše krevní skupina může ovlivňovat vaši povahu i budoucnost? Podívejte se, co o vás říká ta vaše.

Skupina A

Krevní skupina A má u nás nejčastější. Má ji až 42 % české populace. Lidé s touto krevní skupinou se řadí mezi pečlivé, někdy až přehnané puntičkáře. Bývají velice citliví a mají dobrý smysl pro soucit a empatii. Někdy mohou být dokonce přehnaně úzkostliví. Jsou to týmoví hráči, kteří nenechají nikoho ve štychu. Tito jedinci nesnáší nečekané události, překvapením jim proto radost neuděláte. Více se hodí na metodickou práci s předem určeným postupem, protože kreativitou zrovna neoplývají. Nejsou moc dobrými šéfy ani vůdci, proto se příliš neuplatní na vedoucích pozicích. Lidé s krevní skupinou A bývají dobří právní zástupci, knihovníci, spisovatelé nebo účetní.

Skupina 0

Krevní skupina nula má v naší populaci druhé nejčastější zastoupení. Lidí s touto krevní skupinou je v naší republice přibližně 38 %. Jedinci s nulkou mají zvědavou a dobromyslnou povahu. Dokáží být velkorysí, ale také velice tvrdohlaví. Možná právě proto bývají dobrými byznysmeny a nemívají problémy s vyděláváním peněz, o to těžší je však pro ně získat pravé přátele. Nepostrádají totiž soutěživost. Vedoucí funkce jim svědčí. Mohou z nich být dobří vyjednávatelé, obchodníci, nebo také politici či psychoterapeuti.

Horoskop: Znamení zvěrokruhu, která vlezou do chomoutu kvůli penězům. Patří sem Ryby i Střelci

Luxus nebo láska? Rozhodnutí je pro tato tři znamení zvěrokruhu snadné. Jejich cílem je zlatá klícka a víc zlaťáků, než měl strýček Skrblík.
svetzeny.cz

Skupina B

Lidí s krevní skupinou B je v České republice o něco méně, přibližně 13 %. Jedinci s béčkem jsou veselí, extrovertní a zábavní, ale také egoističtí, individualističtí a sobečtí. Rádi se předvádí, musí být vždy středem pozornosti a nechybí jim kreativita. Nebojí se upřímnosti a často věci říkají, tak jak jsou a své názory dávají jasně najevo. Konflikty druhými proto nejsou u této krevní skupiny výjimkou. Mohou být úspěšní žurnalisté, policisté, detektivové, umělci anebo psychiatři.

Skupina AB

Krevní skupina AB je u nás nejméně častou krevní skupinou, má ji asi jen 7 % populace. Často jde o umělecky zaměřené, trochu tajuplné jedince. Často se chovají záhadně a nevyzpytatelně, proto jen málokdo ví, co od nich doopravdy očekávat. Často do této krevní skupiny patří lidé, kteří se zabývají ezoterikou, věštci a mágové. Lidé s krevní skupinou AB se totiž rádi zabývají předpověďmi budoucnosti. Hodí se však také na pozice umělců, výtvarníků, právníků nebo úředníků, jednatelů, tiskových mluvčích nebo policejních vyjednavačů.

Zdroj: vestirna.com

Tarotová předpověď pro 20. - 22. dubna: Kartářka varuje před starostmi a radí, který den bychom měli vážit slova

Kartářka a alchymistka Alice Cross vyložila další karty pro následující dny. Podívejte se, co vás čeká a nemine a udělejte si co nejpříjemnější dny i s tím, co vás nevyhnutelně čeká. Základ je být na budoucnost připraven!
svetzeny.cz