Přejít k hlavnímu obsahu

Vyberte si jednu z karet a zjistěte, co vás ve druhé polovině dubna čeká

Zajímá vás, co vám osud pro tento dynamický měsíc přichystal? Zkuste poodhalit svoji budoucnost a téma, které budete nyní řešit. Pomohou vám k tomu tři karty osudu, které pro vás i tentokrát vyložila kartářka Jana Rubešová.

Co nás čeká v budoucnosti, lze poodhalit mnoha způsoby. Vedle horoskopů a numerologických výkladů jsou nejčastější prostředkem karty. Tentokrát kartářka Jana Rubešová sáhla po balíčku karet osudu. Na pohled stejné karty, se od sebe liší tím že každá nese jiné poselství. 

Jak s nimi pracovat?

Info ikona
Karty

Zadívejte se na obrázek karet a chvíli jej na sebe nechte působit. Jedna z karet vás k sobě intuitivně přitahuje nejvíce. Dokonce tak, že kdybyste mohli, nejraději byste ji otočili. To je přesně ta karta, která nese informaci právě pro vás. Níže si pak přečtěte, co vám duchovní bytosti sdělují a co vás v blízké budoucnosti čeká. 

Přitahuje vás karta vlevo: Sebepřijetí

Přitáhla si vás karta Sebepřijetí. To znamená, že je pro vás aktuální téma sebeláska, sebeúcta a sebehodnota. Milujte sami sebe i se svými chybami, které ale vůbec nemusí chybami být. Jsou vaší součástí. Nejdůležitější úkol v tomto životě je poznat sám sebe a přijmout se takový jaký jsem. Radujte se z každého okamžiku, každý den nemusí být slunce, vždyť i déšť je očišťující. Snažte se vidět ve všem to krásné. Jste nádherná bytost, která si zaslouží lásku a radost ze života.

Čtěte také: Výklad mariášových karet na duben: Kartářka Jana Rubešová odkrývá, co nás v tomto měsíci čeká a nemine

Je tu nový měsíc a spolu s ním i nové energie a skutečnosti, které budou v mnoha ohledech ovlivňovat naše životy. Týká se to přitom nejen každého z nás jednotlivě, ale celkově naší společnosti. Na co se připravit, čeho se vyvarovat a čemu věnovat pozornost? To pro nás opět vyložila známá kartářka Jana Rubešová, která s naší redakcí dlouhodobě spolupracuje.

Přitahuje vás karta uprostřed: Naděje

Přitáhla si vás karta naděje. Zřejmě procházíte náročnějším obdobím a potřebujete vidět pomyslné světlo na konci tunelu. Hledáte povzbuzení, že všechno dobře dopadne. Nikdy se nevzdávejte. Energie této karty vás podporuje na vaší cestě životem v každém okamžiku. S pozitivním přístupem překonáte všechny překážky. Udržujte v sobě víru v to dobré a nikdy se nevzdávejte. Vždyť naděje umírá poslední.

Přitahuje vás karta vpravo: Duchovní průvodce

Přitáhla si vás karta Duchovní průvodce. Naznačuje vám, že byste měli více vnímat svůj vnitřní hlas a rozhodovat se podle toho, co cítíte, nikoli co vám velí rozum. V některých momentech se snažíme hlas srdce potlačit, protože nám v dané situaci vůbec nedává smysl. Nakonec se ale ukáže, že byl pravdivý. Jen k té pravdě dojdeme delší cestou s oklikami. Duchovní průvodce je jakýsi rádce, který vám dává vždy správnou odpověď a pomůže vám najít cestu.

Info ikona
Jana Rubešová

Kdo je Jana Rubešová

Kartářka a čarodějka se výkladem karet a věštěním se zabývá 30 let. „Karty vám mohou ukázat, co můžete v budoucnu očekávat, jaké jsou vaše šance a čeho se můžete vyvarovat. To nejdůležitější rozhodnutí, které uděláte, je ale pouze na vás. Já vám pomohu najít tu nejlepší cestu. Karty mohu vyložit osobně i na dálku. Máte-li zájem, můžete vstoupit do uzavřené facebookové skupiny, kde se můžete těšit na afirmace a týdenní a měsíční kartičky, které vám pomohou ukazovat cestu,“ říká Jana a dodává, že je možné se na jejích stránkách přihlásit také na víkend plný čarování a relaxace.

Janu Rubešovou můžete kontaktovat přes její webové stránky na www.janarubesova.cz.

Zdroj článku