Přejít k hlavnímu obsahu

Vlasový trend: Účesy, které vypadají obzvlášť dobře na ženách nad 50 let. Vyzkoušejte mikádo jedné délky nebo pixie

Neustále se objevují nové, vzrušující trendy účesů. Čtyři z nich by podle odborníků měly lichotit zejména ženám nad 50 let.

Elegantní účesy mají schopnost dát nositeli větší sebevědomí a vyzdvihnout jeho přirozené přednosti. Samozřejmě, co se vám líbí, záleží na vašem individuálním vkusu. Pokud si však nejste jistí nebo prostě máte chuť na něco nového, můžete se řídit radami kadeřníků a vybrat si jeden z těchto čtyř účesů. Jsou velmi trendy a lichotivé pro ženy nad 50 let!

Mikádo jedné déky

Delší mikádo je vždy dobrou volbou účesu bez ohledu na věk. Tento střih je však perfektní zejména pro ženy nad 50 let, protože podle hvězdné kadeřnice Giny Rivery orámuje obličej a zjemňuje rysy obličeje. Jednodélková verze mikáda, kde jsou všechny vlasy zastřižené v jedné délce, také opticky dodá objem tenkým vlasům.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Pixie, který zmixujete

Směs rozcuchu a pixie je hitem a oblíbeným střihem hvězd jako Miley Cyrus a Sharon Stone. Má hravý střih a vzadu u krku se prodlužuje o něco víc, než by tomu bylo u běžného pixie střihu. Obzvláště praktické: účes se může a měl by se nosit "na divoko". Z hlediska stylingu je to obzvlášť nekomplikované. Vlasová stylistka Valerie Maine vysvětluje, že střihy pixie obecně využívají přirozenou strukturu vlasů. Jednoduše nechte uschnout na vzduchu, v případě potřeby vytvarujte pomocí stylingového krému, vytvořte objem a máte hotovo!

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Věci s negativní energií, které byste nikdy neměli mít doma: Proč jsou rozbité hodiny nebo houpací křeslo magnetem na neštěstí?

Podle feng-šuej a dalších kulturních tradic jsou předměty, které v sobě drží negativní energii, kterou pak přenáší do celé domácnosti. Pokud jich máte doma hned několik, může se vám smůla lepit na paty a můžete být například často nemocní. Podívejte se na předměty, které byste raději neměli mít ve svém domově.
svetzeny.cz

Shag střih je znovu IN

Shag byl účesem 70. let – a už nějakou dobu se vrací. Dá se nosit neupravený, ale také působí romanticky a hravě. Tato všestrannost mu zajišťuje trvalé místo v moderní době. Vrstvy báječně hrají kolem obličeje, chytře odvádějí pozornost od vrásek a zajišťují tak svěží vzhled. Textura a objem jsou zahrnuty zdarma. Nebudete litovat, protože „tento střih prostě nikdy nevyjde z módy,“ souhlasí kadeřnice celebrit Carly Bethel.

Info ikona
Trend účesů

"Tupý" střih

Dlouhé mikádo, je také skvělou volbou účesu pro ženy nad 50 let, které dávají přednost delšímu sestřihu. Rivera říká, že vlasy vypadají hustší, zvláště v "tupé" verzi, což znamená, že konce jsou zastřiženy tupě. Tento účes funguje jak pro rovné, tak pro kudrnaté vlasy. Lichotí každému tvaru obličeje, působí uvolněně a svěže, a proto je jedním z top účesů letošního roku.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Zdroj: Freundin, InStyle, Insider