Přejít k hlavnímu obsahu

Slavná rodina plná skandálů

Info ikona

Bylo nebylo pět sester... Jenže na rozdíl od těch pohádkových Kim, Kylie, Khloé, Kourtney a Kendall z rodiny Kardashian-Jenner žijí v Los Angeles. Ovlivňují módní trendy, za příspěvek na Instagramu si účtují statisíce dolarů, jejich životy jsou naplněny luxusem a o peprné zážitky v nich není nouze.

Znáte pojem "momager"? 

Za popularitou celého klanu stojí matka této pětice – Kriss Jenner (64). Ne nadarmo se jí přezdívá „momager“ (spojení slov mother a manager). Kriss se podruhé provdala za desetibojaře Williama Bruce Jennera (70) a rozhodla se, že její rodina potřebuje další příjem. Začala řídit kariéru svého manžela, prodávala cvičební pomůcky, organizovala motivační přednášky a před třinácti lety se rozhodla, že ze své rodiny udělá stroj na peníze. Vymyslela a nabídla producentům námět na vlastní reality show s názvem Keeping Up With Kardashians. Po odvysílání první série na amerických obrazovkách se jméno Kardashianek začalo spojovat s různými značkami vůní, oděvů a dalšími produkty – a to vše s Kriss Jenner u kormidla. Ze zisků svých dětí si Kriss bere vždy 10 %. Všech pět sester ale opěvuje svou matku dodnes. Pojďme si je představit pěkně popořádku.

Zbytek článků najdete v nejnovějším vydání Světa ženy. Časopis si můžete rovněž předplatit a dostávat ho každý měsíc pohodlně do vaší schránky.