Přejít k hlavnímu obsahu

Listopadový Svět ženy je v prodeji!

Podzimní příroda hraje všemi barvami a nové číslo Světa ženy je pro změnu nabité zajímavými tipy a články, které vás inspirují a v řadě případů i zahřejí na duši.

 

Svět ženy 11/19 je v prodeji od 16. 10. 2019.

Usměvavá, skromná a pokorná herečka Denisa Nesvačilová se při natáčení nebojí žádné výzvy. Divadlo ani film přitom původně dělat nechtěla. Nebýt zlomového okamžiku, který ukončil její sportovní kariéru, přišli bychom o jeden z nadějných hereckých talentů. Nejen o tom se dočtete v rozhovoru s ní. 

Že se k sobě nehodí sportovní a elegantní móda? Naopak! Ukážeme vám, jak tyhle kousky skvěle kombinovat. 

Letní šminky uložte ke spánku a naplňte kosmetickou taštičku trendy očními stíny, tvářenkami, řasenkami a rtěnkami, které byly stvořeny pro nadcházející podzim a zimu.

Připravte se s námi na podzimní virózy a žádný bacil vás nezaskočí! Řekneme vám, jaký je rozdíl mezi chřipkou a virózou.

Vyzpovídali jsme tři statečné maminky, které na všechno zůstaly samy a odvážně se perou s nelehkým osudem. Kvůli svým dětem se snaží to nevzdat.

Český smysl pro humor je téměř legendární. Proč si Češi dokážou udělat legraci téměř ze všeho?

Projekt Uběhni 5 km se Světem ženy doběhl do svého cíle! Podívejte se, jak si tréninky i samotný závod užily naše finalistky. 

Pokud chcete v zimě zažít lyžování, na které se nezapomíná, vydejte se do největšího rakouského střediska Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn.

Brad Pitt a Leonardo DiCaprio společně zazářili ve filmu Tenkrát v Hollywoodu. Co tyhle dva idoly žen spojuje a rozděluje?

A samozřejmě nechybějí ani osudové příběhy našich čtenářek, ve kterých všechno dobře dopadne, i když to tak zpočátku nevypadá. Život si s námi prostě občas pořádně zahrává.

Předplaťte si Svět ženy na další rok – k předplatnému získáte jako dárek parfémovanou vodu Magnetista v hodnotě 999 Kč.