Přejít k hlavnímu obsahu

Jarní číslo Světa ženy je právě v prodeji!

Jaro oficiálně začíná až 20. března, ale my už jsme na něj připravení s novým březnovým číslem. Jarní číslo plné báječných tipů ze světa módy, krásy, životního stylu, bydlení a vaření vás potěší a inspiruje.

Moderátorka Daniela Písařovicová je nepřehlédnutelná. Z ekonomické redakce České televize se vyšvihla na moderátorku Událostí, komentářů, tancovala v loňském ročníku StarDance a dokonce vystupovala jako zpěvačka s kapelou Michala Hrůzy. Co všechno na sebe ještě prozradila v rozhovoru?

Napadlo vás vybírat lak na nehty tak, aby se hodil k vaší peněžence? Podívejte se na naše tipy a zkuste to!

Potají sprejuje města po celém světě a nikdo ho za to netrestá. Naopak, jeho práce lákají turisty a lidé za ně platí neskutečné částky. Kdo za tím stojí? Talentovaný pan Banksy.

Pleť si po mrazivé zimě zaslouží pozornost. Abyste na jaře rozkvetla do krásy, vyberte si vhodnou pleťovou masku, která dokáže pokožku hydratovat, rozjaznit, vyčistit, vypnout i vyživit.

Snila jste někdy tajně o tom, že byste pilotovala letadlo? Přečtěte si rozhovor s akrobatickým pilotem Martinem Šonkou, který vaši lásku k létání ještě posílí.

Relax na MAX! Pohyb je nutný, ale vyčerpat se do úmoru nikoliv. Co tělu pomůže každý den a co jednou za měsíc?

Máte chuť na chlebíček? Zapomeňte na klasiku se šunkou, vejcem a „vlašákem“. Ochutnejte je s avokádovou pomazánkou a kozím sýrem, nebo s hruškou, modrým sýrem a olivami.

Naučte se zářit a staňte se hodnou potvorou. Budete pak mít mnohem spokojenější vztah.

Exotický ráj poblíž Afriky, azurově modré moře a nekončící léto. To jsou Kapverdy, ostrovy plné zázraků.

Roztomilé děti, usměvaví rodiče, žádné dohadování. Tohle je možné jen v reklamách a filmech. Skutečné mámy a tátové vědí, že výchova je několikaletá zatěžkávací zkouška nervové soustavy.

Předplaťte si Svět ženy na další rok – k předplatnému dostanete jako dárek dvě lesklé rtěnky Sephora Rouge Lacquer v hodnotě 590 Kč.