Přejít k hlavnímu obsahu

Nalaďte se na Vánoce s prosincovým Světem ženy!

Ježíšek má ještě pár dní čas, tak si zpříjemněte čekání na něj prosincovým Světem ženy. Najdete v něm spoustu skvělých článků pro chvíle, kdy je venku nevlídno, přinášíme i tipy na dárky a také nápady na vánoční výzdobu i štědrovečerní menu.

Svět ženy 12/18 je v prodeji od 14. 11. 2018

Rok 2018 byl pro zpěvačku Lucii Vondráčkovou (38) jednoduše náročný. Zvlášť kvůli rozvodu s hokejistou Tomášem Plekancem. V exkluzivním rozhovoru nám zpěvačka prozradila, jak se vyrovnává s životními vzestupy i pády, co jí právě teď dělá radost a na co se těší v příštím roce.

Přesvědčíme vás, že zima není žádná nuda. Naopak. Hrajte si a vrstvěte košile, vestičky, huňaté svetry... ukážeme vám, jak na to.

Na některé Vánoce člověk vzpomíná celý život, protože mu předešlých 364 dní od základů změnilo život. Jaké jsou ty první jen ve dvou, po narození prvního dítěte nebo po smrti někoho blízkého?

Laskavost je krásná ctnost a dokonce zlepšuje i naše zdraví. Naučte se ji s námi projevovat i přijímat. Kvůli sobě, kvůli jiným, kvůli celému světu...

Přečtěte si rozhovor s Josefem Formánkem o tom, proč tak trochu utekl od civilizace a jak se změnil, aby konečně našel sám sebe.

Důvod k úsměvu bohužel zabalit pod stromeček nejde. O tento zázrak se u dětí musí postarat hlavně rodiče. A to nejen o Vánocích. Jak na to?

Čeho je moc, toho je příliš aneb plácat páté přes deváté se o svátcích nevyplácí. Ve Světě ženy najdete SOS rady, které vám od případných zažívacích potíží uleví.

Rádi byste si tyhle Vánoce pochutnali na něčem jiném než na klasickém kaprovi a bramborovém salátu? Máme pro vás několik zajímavých chutí, jež si nakombinujete dle sebe.

Někdy se člověku může zdát, že svátky rozhodně nebudou plné pohody a lásky. Pak ale přijde něco, co ho překvapí a prožije možná ty nejšťastnější. Důkazem toho jsou naše životní příběhy.

Extra: Velký motivační kalendář pro rok 2019, abyste byla šťastná po celý nový rok.

Už jste napsali Ježíškovi o předplatné Světa ženy na další rok? Objednáte jej zde a ještě k němu zdarma dostanete trio vonných svíček PartyLite v hodnotě 965 Kč.