Přejít k hlavnímu obsahu

Přichází babí léto se Světem ženy!

Prázdniny jsou sice za námi, ale zářijové číslo plné módy, krásy, příběhů a dalších zajímavých článků vám to vynahradí. Tak se začtěte, protože ve společnosti Světa ženy vám bude báječně!

 

Svět ženy 9/19 je v prodeji od 21. 8. 2019.

Oblíbená novinářka Nora Fridrichová se těší na latinské tance ve StarDance, při své práci myslí i na druhé a nenechá se zastrašit ani komentáři politiků. Živelná novinářka nám v rozhovoru odhalila svou citlivou duši.

Venku se ochladilo! Přesvědčíme vás o tom, že sako rozhodně není nudné a že díky němu vykouzlíte zajímavé outfity.

Nechte se rozmazlovat přírodní kosmetikou. Vybrali jsme pro vás tu, která prospěje nejen vaší pleti, ale potěší také duši.

Začtěte se do příběhů ze života našich čtenářek. Hned zapomenete na pracovní kolotoč i nový školní rok.

Zklamání občas zažije každý z nás. Víme, jak se s ním vyrovnat a v čem vás může obohatit.

Ten učí tak a ten zas takhle… Rozhovor s expertem Bohumilem Kartousem o škole, dětech, rodičích i učitelích rozhodně stojí za přečtení.

Dodržujete pravidla dentální hygieny? Prozradíme vám, proč byste měla a co se stane, když je tak trochu házíte za hlavu.

Patráli jsme po tom, jak se žije vysoce citlivým lidem. Možná je i vy máte ve svém okolí.

Až vyzkoušíte některý z našich receptů, zažijete rajské chvíle. Právě teď totiž máte poslední šanci využít v kuchyni čerstvá a sladká rajčata.

I malý byt lze krásně a moderně zařídit. Inspirujte se!

Předplaťte si Svět ženy na další rok – k předplatnému získáte jako dárek péči Remescar dle svého výběru v hodnotě 799 Kč. A nebo si předplaťte Svět ženy + Marianne bydlení a vyhrajte exkluzivní dovolenou od cestovní kanceláře Čedok.