Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologická předpověď na září: Štěstí v lásce, psychické zatížení i kariérní úspěchy. Která událost je předpovězena právě vám?

Září je pro mnohé přelomový měsíc - děti jdou do školy, léto definitivně předává své žezlo podzimu. Každý nový měsíc vám může přinést změnu ve vašem životě. Numerologie na září vám prozradí, co vás může v životě tento měsíc čekat.

Září ovládne planeta Mars a životní číslo je 9. Mars je spojován s energií a sebeúctou. Pokud je to vaše číslo, pak jste lidé silní, oddaní a ti, kteří si pevně stojí za svým rozhodnutím. Zajímá vás, co všechno vám numerologie prozradí o září? Jaký bude váš život? 

Jak vypočítat životní číslo?

Jednoduše, sečtete všechny čísla v datu narození, měsíci a roku. Dvouciferný výsledek sečtete a dostanete vaše životní nebo také numerologické číslo.

Příklad:

12.4.1985 

1 + 2 + 4 + 1 + 9 + 8 + 5 = 30  3 + 0 = 3. Životní číslo je tedy 3.

 

Mohlo by se vám líbit

Astrologická předpověď pro každé znamení na blížící se mystický úplněk 10. září: Nejvíce ovlivní Panny, ale i Střelce

Úplněk nastane v sobotu 10. září v Rybách proti Slunci v Panně, což je správný čas pro přehodnocení vašich návyků ohledně zdraví. Kromě toho se stále bude ozývat retrográdní Uran v Býku, což by mohlo vyvolat rozporuplné emoce.
svetzeny.cz
Info ikona
žena, slunce

Životní číslo 1

Pro ty, kteří mají životní číslo 1 září znamená, že se jejich práce z nějakého důvodu zdrží. Bude potřeba velká dávka trpělivosti při řešení. Nepouštějte se do hádek a zbytečných dramat, vyhýbejte se problémům a raději se držte v klidu a ústraní. Člověk je tvor omylný, proto přijměte všechna selhání, srovnejte se s nimi, život jde dál. V tuto dobu pro vás není dobrá změna zaměstnání, udržte si v životě stabilitu.

Životní číslo 2

Tito lidé by měli věnovat speciální pozornost svému zdraví. V září mohou čelit velkému psychickému tlaku a stresu, což je může velmi ovlivnit. Důležité jsou vazby s rodinou, které by měli lidé s životním číslem 2 opečovávat. Trávit čas s rodinou je velmi dobré proti stresu. K jídlu si dejte místo fast foodu zdravé a vyvážené jídlo, které zasytí nejen tělo, ale také mysl. Zůstaňte soustředění a ve střehu.

Životní číslo 3

Pod číslem 3 se nachází kreativní myslitelé, pro které je září měsícem dobrých příležitostí. Rodina pro vás bude zdrojem dobré nálady a zábavy. V práci si můžete říct o povýšení a také zvýšení platu. Začínáte s podnikáním? Tak je právě září ideální měsíc pro realizaci vašeho snu a plánů. Budete úspěšní, se správným nápadem a silnou vůlí.

 

Mohlo by se vám líbit

Tarotová předpověď od kartářky od 5. do 12. září: Kdy si splníte svůj sen? Zjistěte, co vám přinášejí karty na následující dny

Kartářka Alice Cross pro vás připravila tarotovou předpověď od 5. do 12. září. Přečtěte si, které dny je třeba mít se na pozoru, kdy je třeba spoléhat se na svoji vlastní intuici a kdy vás naopak karty povedou na cestě ke šťastnému konci.
svetzeny.cz

Životní číslo 4

V září vás mohou čekat vzestupy, ale také pády. Možná se vám do života vloudí potíže, kterým budete muset čelit a to jak v osobní tak i pracovní sféře. Budete nuceni se rozhodovat, ale nespěchejte. Dopřejte si dostatek času, jinak se můžete rozhodnout špatně. Tento měsíc nepřeje vašemu milostnému životu, ale nezoufejte. Buďte ve vztazích opatrní. Pozor na nedorozumění, přemýšlejte o všem s klidnou myslí.

Životní číslo 5

Tento měsíc přeje lidem s životním číslem 5, proto pro ně bude září příznivé. Přinese velmi dobré výsledky jak v pracovní, tak i osobní a milostné rovině. Září hraje ve váš prospěch a pokud chcete rozjet nový byznys, tak jen do toho. Studenti budou mít ve škole dobré výsledky, v práci se vám bude dařit. Zaměřte se na svůj jídelníček, zdravá strava a nějaký pohyb vám pomůže držet zdravotní stav na uzdě.

Životní číslo 6

Pro lidi s životním číslem 6 bude tento měsíc celkem průměrný. Sklízíte výsledky své tvrdé práce. Dbejte na vztahy s rodinou, musíte o ně pečovat, jinak se mohou zhoršit a objevovat se různá nedorozumění. Myslete také na osobní život, ale nové vztahy v září nezačínejte, není to ideální měsíc pro lásku. Soustřeďte se na práci a kariéru.

 

Info ikona
čísla

Životní číslo 7

Tento měsíc bude pro vás o sebezdokonalování. Zaměřte se na svou osobnost a celkový charakter, co chcete změnit, začněte na tom pracovat. V tomto období vám to může jít velmi dobře a brzy uvidíte plody své práce. Nepleťte se do žádného nedorozumění, jinak vás to zatíží po psychické stránce. Soustřeďte se na svou práci, je to ideální doba na podnikání, dosáhnete všeho, co si usmyslíte. 

Životní číslo 8

Pro lidi s číslem 8 září přinese hned několik výzev. Nebudete prožívat jen vzestupy, ale také pády ve všech oblastech života. Jste však silní, proto budete statečně čelit všem výzvám. Jaký bude celý měsíc závisí hodně na vašem úsilí, které vynaložíte. Tvrdá práce vám přinese ovoce v podobně dobrých výsledků. Nenechte se strhnout frustrací, když se něco nepovede, to se stává. Kreativním nápadům bude v září svítit zelená!

Životní číslo 9

Výsledky vaší tvrdé práce se dostaví právě v září a nakopne vás to k dalšímu úsilí. Soustředěnost bude klíčem k vašemu úspěchu, nenechejte se zviklat okolnostmi. Tento měsíc přeje lásce a vztahům, proto i vám se bude dařit a získáte podporu ve všech oblastech života od rodiny i partnera. Zůstaňte pozitivní a nenechte se ovlivnit lidmi, kteří mají negativní až toxické jednání. Myslete na své zdraví, věnujte se mu a neberte ho na lehkou váhu.

Zdroj článku