Přejít k hlavnímu obsahu

Dochází vám nápady pro vašeho muže na Valentýna? Tyto dárky ho zaručeně potěší

Info ikona
Darek k Valentýnu

Valentýn se už blíží a vy opět nevíte, co své drahé polovičce koupit. Navíc situaci ještě komplikuje fakt, že řada prodejen je v současné době zavřená a pokud budete objednávat z internetu, už je nejvyšší čas, aby balíček dorazil. Proto vám přinášíme tipy na valentýnské dárky pro muže, které udělají opravdovou radost.

Jídlo

Většina mužů patří mezi gurmány a výtečným jídlem rozhodně zabodujete. Jelikož jsou restaurace zavřené, můžete se sama chopit iniciativy a vykouzlit speciální menu doma. Zapomeňte na dietní stravu, úspěch bude slavit například hovězí steak s pečenými bramborami nebo domácí dortík. Další alternativou jsou tzv. jedlé dárky. Muži spíše než čokoládu ocení masové paštiky a konzervy, uzené klobásky, sušené salámy a maso, prémiové sýry a utopence. Tyto výrobky seženete v lokálních obchodech i přes internet a ještě tím v dnešní těžké době můžete podpořit malé farmáře.

Alkohol

Pokud si váš milý potrpí na kvalitní alkohol, máte hned několik možností. Samozřejmě láhev něčeho dobrého vždy potěší, ale proč rovnou nedarovat celé předplatné? Na internetu existují firmy, které každý měsíc doručí vybraný typ alkoholu až k vám domů. Nabídka je široká, seženete předplatné pro „pivaře“ i milovníky kvalitních karibských rumů či donášku různých typů vín pravidelně každý měsíc. Druhou zajímavou alternativou jsou pak tématické bedýnky, které bude muset váš partner nejdříve vypáčit a posléze na něj čeká na míru sestavený balíček.

Sex podle krevní skupiny: Jak vám to bude klapat v posteli?

svetzeny.cz

Zážitky

Ačkoliv současná situace zážitkovým dárkům moc nepřeje, určitě se to v dohledné době zlepší a opět bude možnost někam vyrazit a něco nového poznat a zažít. Pokud je váš partner akční typ, tak určitě ocení více poukaz na adrenalinový zážitek než hmotné dárky. Vybírat můžete z nepřeberného množství. Pokud je váš partner fanoušek do vojenství, je možnost zakoupit střelbu, jízdu obrněným transportérem nebo kurz vojenského výcviku či přežití. Většina pánů také ocení jízdu v drahém rychlém autě, to je jeden z nejčastěji zakoupených dárků pro muže. Pro opravdové nadšence do adrenalinových sportů je pak možnost zkusit bungee jumping, tandemový seskok padákem, paragliding, pilotování vrtulníku nebo simulátor volného pádu.

 

Domácí relax

Po těžkém dni udělá masáž radost snad každému z nás. Jako překvapení můžete vytvořit romantickou atmosféru pomocí svíček a darovat partnerovi oddechovou masáž. Určitě se vybavte speciálním masážním vonným olejíčkem, koupit se dají v každé drogérii. A jak by taková správná masáž měla probíhat? Začněte dlouhými tahy od hrudníku až dolů k hýždím. Poté prsty masírujte menší plochy směrem od hrudníku k ramenům. Nezapomínejte ani na krční páteř, masírujte ji jemně a pokračovat můžete i masáží paží, tak jako to dělají v salónech. Poté krouživými pohyby pokračujte po celé délce páteře. Masáž zakončete jemným hlazením. Další možností je pořídit partnerovi masážní přístroj. Velmi oblíbené jsou například masážní límce, které ulevují od bolesti a ztuhlých svalů lidem, kteří mají problémy s krční páteří. Na podobném principu pak fungují i masážní polštáře, které jsou velmi oblíbené pro použití na doma ale třeba i do auta na dlouhé cesty. Pro masáž nohou jsou pak určeny speciální vibrační podložky nebo masážní vaničky.

Poradna: Chci dítě ale partner mi po osmi letech vztahu řekl ne. Zvažuji, že udělám něco, co mu ublíží, i když ho miluju. Sandra (38)

svetzeny.cz

Skutečný příběh luxusní společnice (1.díl): Proč je lepší využít služeb společnice, než věnovat čas milence?

svetzeny.cz