Přejít k hlavnímu obsahu

Valentýnský horoskop: Jaký bude svátek zamilovaných pro vaše znamení?

Info ikona
Valentýnský horoskop

Za dveřmi je Valentýn, svátek všech zamilovaných. Sice v našich zeměpisných šířkách nemá dlouhou tradici, o to větší popularitu si rychle získal. Milují ho především mladší ročníky, ale ráda ho oslaví i řada dříve narozených. Proč si nechat ujít příležitost oslavit vztah a lásku, jež s partnerem máte? Nahlédněte do našeho horoskopu a zjistěte, jak tento den oslavíte podle horoskopu.

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Na Valentýna budete obklopeni vášnivou energií, která ve vás probudí oheň a upřímnou touhu po partnerovi. Nečekejte, že váš protějšek něco vymyslí, buďte odvážní a překvapte ho! Využít k tomu můžete romantickou večeři, divadlo, kino nebo třeba prodloužený víkend plný vášně. Láska je jedno velké dobrodružství, tak směle do toho!

Býk (21.4. až 21.5.)

Pro Býky je Valentýn ve znamení smyslného hýčkání a rozmazlování. Příjemná intimní atmosféra, kterou naplníte svou domácnost nenechává chladným snad nikoho. Potěšte partnera smyslnými požitky, hýčkejte se vzájemně, podmaňte si ho luxusním prádélkem a dobrým jídlem, které ocení.

Blíženci (22.5. až 20.6.)

Od přírody komunikativní znamení dává všanc v tento zamilovaný den svůj šarm a nikdy nekončící zábavu. Umí být vtipní, zorganizovat různé výlety a překvapení, které berou dech. S Blíženci se budete neustále smát a právě jejich elán vám zpříjemní také svátek zamilovaných, ať už se vypravíte do lesa nebo na romantický víkend ve dvou.

Valentýn se blíží: Jděte na to jinak a zapomeňte na utrácení. Potěšte partnera originálními dárky od srdce, které ho učarují

svetzeny.cz

Rak (21.6. až 22.7.)

Toto znamení je nejraději doma, kde tvoří pohodu a klidnou atmosféru, což se jim daří. Umí vytvořit doma oázu klidu a lásky, takže se pustí do přípravy lahodné večeře o několika chodech. Láska je pro ně domov a lidé v něm. Během svátku zamilovaných tomu nebude jinak.

Lev (23.7. až 22.8.)

Lvi září svou energií a touží po pozornosti, nebude tomu jinak ani v tento den. Jejich ego bude chtít být středem pozornosti, takže hrozí, že svůj protějšek tak otráví, že se zbytečně doma udělá dusno. Lvi by měli na tohle pamatovat a trochu více pozornosti věnovat svému protějšku

Panna (23.8. až 22.9.)

Panny jsou známy svou organizovaností a detaily. Umí vše naplánovat do nejmenšího detailu a přesně takový bude i jejich Valentýn. Pěkně organizovaný s promyšlenými scénáři. Vše si připraví dopředu a tak se romantická večeře ponese v podobném duchu. Umí dát partnerovi najevo, jak moc si ho váží promyšleným dárkem.

Energetická přitažlivost muže a ženy: Váš milostný život ovlivňují čakry víc, než si myslíte

svetzeny.cz

Váhy (23.9. až 23.10.)

Bohémské, harmonické a kreativní Váhy vsadí na umělecký okamžik, kdy vytvoří prakticky bez námahy harmonickou atmosféru, která bude plná romantiky a vroucí lásky. Romantická gesta, vlastnoručně vyrobené dárky umí odrážet to, jak moc jim na druhém záleží a jak jsou rádi, že jsou s nimi.

Štír (24.10. až 22.11.)

Pro Štíra je svátek zamilovaných časem vášnivých vyznání lásky. Jsou z těch, kteří milují doteky, dokazovat si lásku v ložnici, ale zároveň nejsou moc rádi, když se mají vázat. Právě Valentýn pro ně může být dnem, kdy mohou o svých pocitech mluvit, být upřímní a říct, co pro ně druhý znamená. To vše okořeněno intimitou a dobrým jídlem.

Střelec (23.11. až 22.12.)

Svobodný duch lásky prostupuje snad každého Střelce a v tento den tomu nebude jinak. Jejich svoboda jim žene do křídel nový vítr a jsou proto velmi spontánní a dobrodružní. Jejich hravost je kořením každého vztahu a rádi se oddávají milostným hrátkám a to prakticky kdekoliv. 

Numerologie: Láska podle životního čísla. Jednička chce vlastnit, trojka ráda zahne

svetzeny.cz

Kozoroh (22.12. až 20.1.)

Na Valentýna svou lásku vyjadřují statečností a vážností, ani to jinak neumí. Závazek ve vztahu je pro ně vším a tvrdě pracují na společné budoucnosti. Občas jim unikají drobnosti, jako romantická gesta nebo jen objetí, ale právě svátek zamilovaných je ideální příležitostí, jak dát druhému najevo svou lásku.

Vodnář (21.1. až 18.2.)

Jsou to velcí inovátoři, takže i Valentýn se u nich ponese v tomto duchu. Partnery nečeká tedy žádná klasická společná oslava, ale velmi originální a nevšední věci. Jsou velmi kreativní, proto přicházejí s novinkami, které jen tak někdo nevidí. Společný romantický čas si užijí a už nyní plánují, co bude příští rok.

Ryby (19.2. -  20.3.)

Jejich hlavní doménou jsou city a emoce, proto se celý svátek zamilovaných ponese v tomto duchu. Něha, soucit, kouzelné okamžiky, příjemná atmosféra a velká dávka empatie. Z celého večera budou cítit emoce a hluboké propojení. Nejsou fanoušky vášně, ale spíše jemného zacházejí.

Zdroj článku