Přejít k hlavnímu obsahu

Energetická přitažlivost muže a ženy: Váš milostný život ovlivňují čakry víc, než si myslíte

Lidské tělo má celkem sedm základních čaker. Tato energetická centra v lidském těle spojují duchovní vědomí s fyzickým tělem. V mužském i ženském těle fungují odlišně, protože energie, kterou vyzařují jsou různé. Doplňují se, kombinují, ale přesto jsou jiné.

Představte si nástěnné hodiny. Jejich ručičky obíhají okolo velkého ciferníku s čísly. Ženská energie se otáčí proti směru hodinových ručiček, mužská zase ve směru hodinových ručiček. Skutečná přitažlivost mezi dvěma lidmi závisí na mnoha věcech. Podle vědeckého pohledu jsou to chemické reakce a instinkty. Ovšem ty se projevují až jako druhotné. Tím prvním je energetická přitažlivost, chcete-li síla čaker mezi mužem a ženou. Lidé mají schopnost přitahovat druhého svými čakrami. Jak to funguje?

Čakra přitažlivosti

Přemýšlíte nad tím, co je tedy to prvotní, co naváže vztah s druhým člověkem? Je to ona pověstná chemie, přeskočení jiskry nebo skutečně energie čaker? Dnes se na to podíváme z jejich pohledu. Lze na tom stavět plnohodnotný vztah? Chcete-li navázat kontakt s někým druhým a to v rámci milostného vztahu, pak existují dva případy, kdy se energie dvou různých lidí přitahují. Jaké čakry to jsou?

Mohlo by se vám líbit

Zjistěte, zda se k sobě hodíte podle čaker: Nejvyšší formy lásky dle temenní čakry dosáhne jen málokdo

Jste s partnerem vzájemně slučitelní, co se týče čaker? Zjistěte, zda se k sobě hodíte. Zatímco vztahy na vyšších úrovních mají před sebou zářnou budoucnost, vztahy založené na nižších čakrách bývají problematické.
svetzeny.cz

Protichůdné čakry

Určitě jste už někde slyšeli ono pověstné “protiklady se přitahují”. Platí to v mnoha ohledech, lásku nevyjímaje. A platí to i u energetické přitažlivosti. Většina lidí, kteří mají dominantní čakry jsou mnohem více kompatibilní s lidmi, kteří mají čakry spíše submisivnějšího typu. Když mají lidé aktivované opačné čakry, energie touží je vyrovnat a snaží se tedy dostat svět, i ten milostný, dostat do rovnováhy. Když se tito lidé s protichůdnými čakrami potkají, energie si je k sobě přitahuje a může z toho být velmi prospěšný vztah, kdy se partneři navzájem učí přijmout slabší stránky druhého a vzájemně se doplňovat.

Mohlo by se vám líbit

Tělesné čakry jsou zodpovědné za tok energie ve vašem těle. Srdeční čakra vám možná brání se zamilovat, Manipura je zodpovědná za vaše sebevědomí

Pokud jste někdy absolvovali lekci jógy, meditace nebo energetického léčení, jako je třeba reiki, nepochybně jste slyšeli o čakrách a o roli, kterou hrají v toku energie ve vašem těle. Možná jste se také naučili, že je důležité mít čakry odblokované. Ale víte, co přesně čakry jsou a jak ovlivňují vaši fyzickou a emocionální pohodu?
svetzeny.cz

Podobné nebo stejné čakry

Existují také vztahy, kde jsou dva lidi stejně naladěni, v jejich chování nacházíte podobné ne-li rovnou stejné rysy. Máte pocit, že se znáte odjakživa a ve všem si vlastně rozumíte Tito jedinci obvykle operují na podobné energetické frekvenci, protože jejich čakry jsou v rovnováze nebo obsahují podobně laděné energie. Může se mezi vámi okamžitě vytvořit citové spojení, budete mít pocit, že druhého můžete pustit do svého vnitřního světa, nebojíte se. Oba budete mít dostatek empatie, protože to, co nejde jednomu, nejde také druhému. Někdy se mohou vyskytnout problémy, protože může být obtížné zažít růst energie a jejich bodů. Místo rozvíjení a vyvíjení energie dochází k její stagnaci, což může mít za následek pocit nenaplnění.

 

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku