Přejít k hlavnímu obsahu

Jací muži patří mezi podpantofláky? Váhy se podřizují partnerkám, protože chtějí rovnováhu a klid, Ryby touží plnit příkazy a přání

Většina žen obvykle touží po silném rytíři, který ji ochrání. Jsou však i takové typy žen, které díky své silné energii přitahují naopak submisivnější muže. Ti při jakémkoliv náznaku konfrontace raději ustoupí. U kterých mužských znamení se můžeme setkat s tzv. podpantofláctvím?

Muži Váhy (23.9. - 24.10.)

Vzdušné znamení Vah se vyznačuje smyslem pro harmonii, a to ve všech oblastech života. Obvykle jsou tyto osoby v kolektivu velmi vyhledávanými, protože jde o časté urovnávače sporů. Jsou zkrátka rozenými diplomaty a tato vlastnost je pro mnohé v jejich okolí obdivuhodná a záviděníhodná, protože je zkrátka neskutečné působit jako smířlivá a nezaujatá spojka. Muž Váha nesnáší jakýkoliv náznak konfliktu. Agrese a jakékoliv extrémní negativní emoce jsou pro ně vykolejením z jejich rovnováhy. Váhy mají pocit, že jsou na tomto světe proto, že jej mají učinit harmonickým, bez hádek. 

Jde o vnímavé partnery, kteří reagují na podněty partnerky velmi citlivě. I pokud jde o projevy nespokojenosti. V tom případě chtějí problém ihned napravit a uvést stav do pořádku. Mnohdy je však pro ně tento stav i na úkor jich samotných a ze svých přání a požadavků ustoupí jen oni sami, nikoliv partnerka. Touha po dokonalosti, společně s občasnou nerozhodností Vah žene muže Váhy k tomu, že se nakonec Váha zcela podřídí, protože energičtější partnerka je rychlejší. Velmi často se můžeme setkat s kombinací ohnivých znamení. Nejčastěji s jeho protilehlým znamením Beranem. Ženy ve znamení Berana dokáží díky své ráznější povaze dostat tápající Váhu tam, kam chtějí. 

Muži Ryby ( 21.2. - 20.3.) 

Soužití s mužem Rybou může připomínat romantickou pohádku. Samozřejmě nás může občas Ryba i překvapit svou dravou povahou, kdy se projeví spíše piraňovitá stránka tohoto znamení. To je ráno dvojnou povahou vodního znamení Ryb. Navíc Ryby jako dvojná znamení mají tendenci ke změnám nálad a emočního ladění. O lásce mají však své, někdy i zidealizované představy a sní o nekonečné lásce. Blaho Ryb je až na druhém, ba někdy až na úplně posledním místě. Lidem okolo chtějí sloužit a jinak tomu není ani u jejich partnerek. Ryby se chtějí svému protějšku přizpůsobit, protože se bojí, že by mohli o lásku přijít a ztratit tak přízeň.

A pozor, Ryby dost často tíhnou i ke starším ženám, ať už věkově, nebo mentálně. Ve spojení s těmito ženami jsou spíše v submisivním postavení, ale to jim nevadí. Je to totiž jejich tajné přání. Dominantními partnerkami pro Rybu mohou být ženy ve znamení Býka, nebo Kozoroha, protože vnesou do jeho života praktičnost a řád. Rychlejší tempo muži v Rybě může udávat žena ve znamení Blížence.

Mohlo by se vám líbit

Znaky, jak poznáte, že vedle sebe máte toxickou partnerku. Říká věci jako musíš se změnit nebo má vždy pravdu

„Toxic person“ je někdo, kdo vykazuje známky toxického chování, jež ubližuje nám, ale ve finále i jemu samotnému. Tentokrát si posvítíme na toxické chování žen ve vztahu, které muži rozhodně nechtějí zažít. Týká se vás jeden z těchto bodů?
svetzeny.cz

Muži Raci ( 22.6. - 22.7.) 

Jestliže existuje znamení, která opravdu touží po rodině a teplu domova, pak je jím bez diskuze Rak. Do vztahu s milovanou vkládá hodně úsilí a emocí. Je citově velmi zranitelný. Na své partnerce si může vytvořit až závislost, proto bývají rozchody pro muže ve znamení Raka velmi bolestné okamžiky. Partnerkám se budou snažit splnit každé přání, aby nezničili teplo rodinného krbu. Raci obvykle přitahují ohnivé ženy ve znamení Lva. Lvice si totiž rády nastavují vlastní pravidla. Častou kombinací je i Rak s ženou Pannou. Tato žena je spíše pragmatická a spoléhá také na to, že Rak zajistí rodinu po finanční stránce.

Máte zkušenosti s některými z těchto znamení? Jací muži vám přijdou tzv. pod pantoflem?

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s lifee - papírová Liška