Přejít k hlavnímu obsahu

Znaky, jak poznáte, že vedle sebe máte toxickou partnerku. Říká věci jako musíš se změnit nebo má vždy pravdu

„Toxic person“ je někdo, kdo vykazuje známky toxického chování, jež ubližuje nám, ale ve finále i jemu samotnému. Tentokrát si posvítíme na toxické chování žen ve vztahu, které muži rozhodně nechtějí zažít. Týká se vás jeden z těchto bodů?

Randit s toxickými ženami je naprosto oprávněný strach. Jakmile se zapletete s toxickým partnerem, aniž byste si to uvědomovali, může někdy trvat dlouho, než si uvědomíte, jak špatné je pro vás spojení s touto osobou. Muži uvádějí, že pokud budou věnovat pozornost těmto pěti znakům, je méně pravděpodobné, že se zamilují do toxické ženy.

1. Chce, abyste se změnili

Žena, která vás podporuje v tom, co děláte, která vás motivuje k dalšímu rozvoji, je tím nejlepším parťákem, kterého můžete mít. Je však jiná než žena, která se vás neustále snaží změnit. Protože tato žena ve vás vždy vyvolá pocit, že nejste dost dobří. A hádáme, že nikdo se nechce cítit méněcenný po zbytek svého života, že?

Mohlo by se vám líbit

Dospělá žena žije v těle 8letého dítěte: V šestnácti se jí zhroutil svět, partnera hledá na seznamce pro nevidomé

Američanka Shauna Rae vypadá na první pohled jako dítko školou povinné, ale zdání klame. Ve skutečnosti je to už dospělá žena, která ovšem stále vypadá jako holčička. Jak k tomu došlo? Zjistěte, jak se Shauně Rae žije v těle malého děvčátka a také, jaké problémy jí to přináší.
svetzeny.cz

2. Vždy má pravdu

Nikdo nemá vždy pravdu. Lidé, kteří nejsou toxičtí, vědí, že na tom, že se někdy mý, není nic špatného, protože nás to učí, jak věci příště udělat lépe. Pokud se vaše láska vzteká pokaždé, když se mýlí, není připravena na vážný vztah.

3. Problémy s důvěrou

Ženě, která byla zrazena tak moc, že vám už nemůže věřit, aniž byste jí napsali o svém dni, to nějakou dobu bude trvat. Důvěru je třeba si zasloužit, ale je také základem trvalého a zdravého vztahu. Pokud chybí, vztah bude vždy na nejistých základech.

Mohlo by se vám líbit

Nejlepší říjen čeká na pár znamení zvěrokruhu. Radovat se mohou Panny, nebo Berani

Zlatý říjen s sebou přináší velmi zvláštní energii a dává třem znamením zvěrokruhu v nadcházejících týdnech skvělé momenty. Čekají vás momenty štěstí, lásky, nebo přijdete k pořádnému balíku peněz?
svetzeny.cz

4. Chce vás jen pro sebe

Trávit spolu čas je skvělé, ale pokud vás partnerka vidí jako jediný zdroj štěstí, bude na vás příliš tlačit a vztah to zničí. Její nálada by neměla záviset pouze na vás. Touha vzít si všechen váš čas pro sebe vede k závislému vztahu, kde oba ztrácíte sami sebe a zapomínáte, kdo jste bez partnera.

5. Bere vás jako samozřejmost

Ať už jste spolu dva měsíce nebo dvanáct let, měli byste si udělat čas na to, abyste ocenili maličkosti. Neztrácíte jeden pro druhého smysl jen proto, že jste spolu trávili hodně času.

Zdroj článku