Přejít k hlavnímu obsahu

Nejlepší říjen čeká na pár znamení zvěrokruhu. Radovat se mohou Panny, nebo Berani

Zlatý říjen s sebou přináší velmi zvláštní energii a dává třem znamením zvěrokruhu v nadcházejících týdnech skvělé momenty. Čekají vás momenty štěstí, lásky, nebo přijdete k pořádnému balíku peněz?

Tři znamení zvěrokruhu se mohou těšit už na začátek října. Konstelace hvězd pro vás v novém měsíci nemůže být lepší a má připraveno několik milých překvapení. Od štěstí v lásce ke štěstí v práci: Pro koho bude zlatý podzimní měsíc fenomenální podle horoskopu?

Beran

Beran je v říjnu hvězdami bohatě odměněn. Ohnivé znamení zažívá dvojité štěstí a v nadcházejících týdnech se ukáže jako vítěz v lásce i v práci. Planeta Jupiter obrací obvyklou rutinu zvěrokruhu vzhůru nohama – a nadobro! Pro Berany je všední život najednou barevnější, cítí se otevření novým věcem, mají přehršel nápadů a nic nemůže narušit jejich dobrou náladu. Jaké krásné vyhlídky, že, milý Berane?

Mohlo by se vám líbit

Barvy mají vliv na vaši osobnost: Otestujte se a poznejte, jací doopravdy jste

Barvy jako takové mají v životě nedoceněný význam. Jaká je vaše oblíbená? Barvy, které upřednostňujete do určité míry ukazují to, jací jste, jaké máte v životě preference a postoje. Není žádným tajemstvím, že barvy dokážou člověka správně naladit či uklidnit. Jakým barvám dáváte přednost vy?
svetzeny.cz

Váhy

Váhy v říjnu září šarmem a dokážou si získat srdce svých blízkých okouzlujícími komplimenty a romantickými chvílemi. Na druhou stranu planeta Merkur v práci působí tak, že vzdušné znamení funguje mimořádně kompetentně a sebevědomě, což mu najednou otevírá mnoho dveří. Jak finančně, tak kariérně by věci mohly jít brzy strmě do kopce. Buďte připraveni, milé Váhy, a vydejte se vstříc říjnovému dobrodružství.

Panna

Pracovité Panny se v nadcházejících říjnových týdnech konečně dočkají odměny za svou píli a organizaci, kterou si už dávno zasloužily. Projekty a nápady zajišťují velké nadšení při práci a Merkur také umožňuje, aby zemské znamení fungovalo co nejlépe - další úspěchy nejsou daleko. Navíc díky Venuši dokáže Panna zapůsobit pevným odhodláním a získat si tak srdce někoho výjimečného. Snad brzy budete mít lásku svého života po svém boku. Pravděpodobně dříve, než si myslíte!

Zdroj článku