Přejít k hlavnímu obsahu

Andělské vzkazy: Časy 8:18, 9:19, 11:00, 11:11, 11:22 mají magický význam, přináší lásku a plní sny

Andělé s námi komunikují různými způsoby. Jedním z nich je posílání šifrovaných zpráv skrze časy. Stává se vám, že na hodinkách neustále vídáte ten samý čas stále dokola? Určitě to není náhoda, zjistěte, co jednotlivé časy znamenají. Článek je zaměřen na dopolední časy.

8:18 – Čas na změnu

Vídáte neustále dokola na hodinkách čas 8:18? Pak vězte, že to není náhoda. Jedná se o andělský vzkaz. Váš anděl strážný se vám tímto snaží říct, že nadešel čas na změnu. Zamyslete se, které věci v životě vám už nadále nedělají radost, ale jsou pro vás ve skutečnosti jen přítěží. Je čas se s nimi rozloučit a nechat je jít. Přestaňte si nalhávat, že jsou tyto záležitosti v pořádku a vše se mávnutím kouzelného proutku spraví. Sami v hloubi duše víte, že je to milosrdná lež, kterou se utěšujete. Pokud bychom čas rozložili, vidíme zde čísla 1 a 8. Jednička značí rozhodnost, vůli konat a nový začátek. Osmička vám pak dodává sebevědomí a je také symbolem rovnováhy mezi dáváním a braním. Tímto andělským vzkazem se vás vaši nebeští ochránci snaží přesvědčit, abyste převzali kontrolu nad svým životem a udělali změnu.

Mohlo by se vám líbit

Numerologie: Vypočítejte si číslo lásky a zjistěte, jaký jste partner – dominantní, žárlivý či vypočítavý?

Vypočítejte si číslo lásky dle numerologie. Díky tomu zjistíte, jaký partner ve skutečnosti jste. Doporučujeme, abyste si vypočetli i číslo vašeho partnera, díky tomu se dozvíte, zda mluvíte „stejným jazykem lásky“.
svetzeny.cz

9:19 – Můžete dokázat velké věci, ale musíte si věřit

Pakliže se vám neustále na hodinkách ukazuje čas 9:19, není to náhoda. Jde o jeden z andělských vzkazů, jedná se o jeden z nejmocnějších. Andělé vám tímto posílají zprávu, že máte na to, abyste v životě dokázali velké věci, ale musíte si věřit. Pokud bychom udělali numerologický rozklad, tak zde máme číslo 1, které symbolizuje nové začátky, v tomto případě začátek něčeho významného. Devítka značí konec nějaké éry ve smyslu, že končí určité období, aby mohlo začít něco nového a lepšího. Číslo 19 pak představuje cestu, po které budete kráčet. Číslo 91 symbolizuje adaptaci. Tento vzkaz také alternativně může znamenat konec těžkého období. Rozhodně se jedná o pozitivní zprávu.

Info ikona
Uriel

11:00 – Vesmír vám posílá lásku

Vidíte často na hodinkách čas 11:00? Tento vzkaz je požehnáním vesmíru. Andělé vám takto sdělují, že nejste na světě sami, jak vám někdy může připadat. Prostřednictvím tohoto čísla je vám seslána láska i andělská ochrana. Také toto číslo naznačuje, že se brzy dozvíte dobrou zprávu a budete mít v nejbližší době štěstí. Brzy pocítíte příliv pozitivní energie. Bylo by dobré určit si, čeho chcete dosáhnout, nadchází čas pro plánování i činy. Co můžete udělat dnes, neodkládejte na zítra. Jděte za svými sny s odhodláním a odvahou. Strážní andělé vám budou „krýt záda“.

Mohlo by se vám líbit

Test: Kresba člověka v dešti vypovídá o tom, jak jste schopní obstát v životě

Vyzkoušejte jednoduchý zábavný test, který prozradí, jak jste schopní obstát v životě, řešit problémy a přizpůsobit se novým situacím. Budete potřebovat jen tužku a papír. Stačí nakreslit osobu stojící v dešti. Následně si přečtěte hodnocení, poradíte si se vším, nebo je pro vás každá maličkost problém?
svetzeny.cz

11:11 – Čas nových příležitostí

Často si všímáte času 11:11 na hodinách? V tom případě pro vás máme dobrou zprávu. Je to velmi pozitivní andělský vzkaz, který symbolizuje nové příležitosti. Energie tohoto andělského čísla je neuvěřitelně silná. Tento vzkaz značí, že vaše modlitby byly v nebi vyslyšeny, a již brzy vám bude seslána zajímavá příležitost, která může váš život změnit k lepšímu. Je čas obrátit stránku a začít novou životní kapitolu. Toto andělské sdělení rovněž může značit zprávu od zesnulé osoby, které vám takto dává najevo, že na vás seshora dohlíží.

11:22 – Šance proměnit sny ve skutečnost

Čas 11:22 je andělským vzkazem, který říká, že v tomto období máte šanci proměnit sny ve skutečnost. Právě teď kolem vás proudí pozitivní energie, která přeje vašemu úsilí. Máte andělské požehnání, ale úspěch sám nepřijde. Máte v hlavě vizi, kterou jste nerealizovali? Pusťte se do toho, nadešel vhodný čas.

Zdroj: About Spiritual