Přejít k hlavnímu obsahu

Zjistěte, zda se k sobě hodíte podle čaker: Nejvyšší formy lásky dle temenní čakry dosáhne jen málokdo

Jste s partnerem vzájemně slučitelní, co se týče čaker? Zjistěte, zda se k sobě hodíte. Zatímco vztahy na vyšších úrovních mají před sebou zářnou budoucnost, vztahy založené na nižších čakrách bývají problematické.

Vztahová kompatibilita podle čaker

Védy uvádějí, že existuje celkem sedm typů vztahů podle čaker. Čakry jsou duchovní energetická centra nacházející se přímo ve vašem těle. Každá čakra ovládá různé oblasti vašeho života. Jednotlivé čakry vytváří různé energie a harmonie mezi dvěma lidmi. Čakra, která je ve vašem vztahu nejaktivnější, určuje vaše cíle ve vztahu. Platí, že vztahy založené na nižších čakrách (kořenová, sakrální a solar plexus) bývají více problematické než vztahy ovládané vyššími čakrami.

Čakry v těle jsou zodpovědné za vaši fyzickou a emocionální pohodu. Jak každou z nich odblokovat a cítít se zdravější a úspěšnější

Pokud jste někdy absolvovali lekci jógy, meditace nebo energetického léčení, jako je třeba reiki, nepochybně jste slyšeli o čakrách a o roli, kterou hrají v toku energie ve vašem těle. Možná jste se také naučili, že je důležité mít čakry odblokované. Ale víte, co přesně čakry jsou a jak ovlivňují vaši fyzickou a emocionální pohodu?
svetzeny.cz

Vztah dle kořenové čakry

Patří sem vztahy založené na velmi silné vzájemné přitažlivosti, chemie ve vztahu dobře funguje. Obvyklé místo schůzek je bar, diskotéka či jiné místo určené k pobavení se. Vztah je značně pudový, mohou se v něm objevit problémy se sobectvím a egem. Tento vztah má velmi intenzivní začátek, ale také velmi rychle „uvadá“. Vztahy založené na kořenové čakře, které „přežijí“ jsou založeny na silné emocionální závislosti, nikoliv na opravdové lásce.

Vztah dle sakrální čakry

Vztah dle sakrální čakry dá dohromady dvojici, která touží společně budovat a bohatnout. Takový pár tráví společný čas na luxusních dovolených, v drahých restauracích a pracovních večírcích. Pár určitě bude chtít mít útulný domov a hojnost. Budou-li však hmotné statky hlavním motorem společného bytí, přijdou potíže.

Info ikona
chakra

Vztah dle čakry Solar-Plexus

Pár, který je spojen s čakrou Solar-Plexus, touží po moci a slávě. Oba dva partneři mají vysoké nároky na toho druhého a také ambiciózní plány do budoucna. Motivace zazářit je silná. Společně budou velmi usilovně pracovat na splnění svých snů. Prestiž je velmi důležitou položkou v jejich hodnotovém systému. Dvojice se ráda ukazuje na večírcích pro vyvolené i sportovních událostech. Pokud se jim nedaří, jsou silně frustrovaní a odcizí se.

Čakry: Bolí vás záda, máte střevní potíže, deprese? Takto vypadá zablokovaná kořenová čakra. Uvolnit si ji můžete sami

První, tedy základní kořenová čakra je součástí 7 čaker, tedy energetických center našeho těla. Jsou to jakési rotující víry a mají za úkol udržovat v harmonii celý náš organismus. Jsou tu ovšem určité vnější vlivy, které je blokují a pak se nám mohou projevit jako různé duševní i fyzické choroby. První čakře se ne nadarmo říká kořenová nebo základní, přes ní totiž proudí energie do ostatních čaker a má tak naprosto zásadní vliv na jejich správné fungování.
svetzeny.cz

Vztah dle srdeční čakry

Tento vztah by dle Véd měl být šťastný. Pár je spolu dlouhá léta, jejich vztah se rozvíjí, vzájemně si rozumějí. Osud jim do cesty staví překážky, ale oni je zvládají překonat. Jsou obklopeni přáteli a nestěžují si ani na finance. Ctí morální zásady. Velmi často tyto páry mívají stejné zájmy. Rizikem je rychlé zbohatnutí, které by mohlo zkazit jejich charakter a rozdělit je.

Vztah dle krční čakry

Vztah dle krční čakry se umí odpoutat od hmotných věcí, má duchovní rovinu. Dvojice se snaží porozumět poselství z vesmíru. Pár tvoří poctiví lidé s dobrým srdcem, kteří jednají nesobecky. Cílem jejich vztahu je hlubší propojení a vzájemná podpora. Tyto dvojice bývají poměrně vzácné. Umějí ocenit vše krásné a často se věnují umění. Rozumějí si i beze slov. Často je jejich vztah schopen překonat i velkou vzdálenost. Rozhodně je to typ vztahu, který má budoucnost.

Vztah dle čelní čakry

Vztah podle čelní čakry (nebo také čakry Třetího oka) je osudový. Tito dva se dali dohromady, aby se sebezdokonalili. Navzájem se výborně doplňují. Jejich vztah je zcela harmonický. Jsou naprosto odevzdaní jeden druhému. Tyto vztahy bývají velmi vzácné. Tito dva lidé se sešli, aby se stali duchovními učiteli sobě navzájem.

Vztah dle temenní čakry

Nejvyšší forma lásky, to je vztah dle temenní čakry. Je to nadpozemská, všeobjímající a nekonečná láska. V tomto vztahu jsou si oba vždy věrní a naprosto si důvěřují. Úplně se zdržují sexu. Po smrti společně odcházejí do duchovního světa, kde jsou jednou provždy spolu, nerozdělitelní.

Zdroj článku