Přejít k hlavnímu obsahu

Očistěte váš domov: Negativní energii si přenášíte v oblečení. Sůl nebo svěcená voda vám pomohou

Věděli jste, že i oblečení může přenášet negativní energii? Můžete si ji tak snadno nechtěně přinést domů. Dobrou zprávou je, že negativní energii lze z oblečení snadno odstranit. To se vám může hodit především u kousků z druhé ruky, kdy může být oblečení plné negativní energie předchozího majitele.

Info ikona
Sůl

Vystačíte si i s obyčejnou solí

Sůl je silný čistící a energeticky demagnetizační prostředek. Přidejte trochu soli k praní ke každému nově zakoupenému kousku oblečení z druhé ruky, ale také k oblečení, ve kterém jste navštívili energeticky těžké prostředí, jako jsou například hřbitovy nebo nemocnice. Pokud máte pocit, že se v oblečení nachází velké množství negativní energie, dejte do kbelíku trochu soli s vodou a oblečení zde nechte chvíli ponořené. Odstranit negativní energii pomocí soli můžete i obuvi, kdy jí stačí otřít hadříkem namočeným do solného roztoku. Botu omyjte pečlivě celou, včetně vnitřní strany.

Svěcená voda je skvělým pomocníkem

Pokud máte možnost si někde sehnat svěcenou vodu, můžete ji využít k očištění negativní energie ze svého oblečení. Přidejte ji jednoduše do kbelíku s čistou vodou a solí. Oblečení pak v připraveném roztoku nechte chvilku odmočit.

Horoskop: Hvězdy předpověděly nejlepší červen 2022 pro tři znamení zvěrokruhu. Býci a Váhy se mohou radovat

Jak milé! Hvězdy nemohly být pro tři znamení zvěrokruhu v novém měsíci sladěny více, dávají jim báječný červen - je to vaše jedno z nich?
svetzeny.cz
Info ikona
Sluneční paprsky

Sluneční paprsky zatočí i s plísněmi a bakteriemi

Určitě cítíte, jak vám sluneční paprsky, které dopadají na vaši kůži, nabíjí pozitivní energií. Stejně tak funguje i na oblečení, ze kterého dokáže negativní energii „vypálit“. Stačí, když dané oblečení necháte celý den roztažené na slunci. Kromě negativní energie si sluneční paprsky také poradí s některými druhy plísní a bakterií.

Změna přináší osvěžení

Stejně jako se cítíte svěže, pokud změníte svou image, nebo třeba přesunete nábytek, může pomoct udělat to samé s oblečením. Pokud změníte jeho vzhled například ustřižením rukávů nebo našitím ozdobných knoflíků, negativní energie se může přeměnit na pozitivní.

Horoskop zdraví na týden od 23. do 29. května: Blíženci mohou prožít uprostřed týdne silné emocionální zážitky

Květen je měsíc, kdy vše rozkvétá a ožívá. I vy byste měli oživit své zdravé návyky a věnovat nějaký čas svému zdraví. Nastávají přípravy na letní sezónu, nic nepodceňte! Tento týden je Slunce v Blížencích, což staví vnitřní svobodu nade vše ostatní. Podívejte se, co dalšího vám přináší horoskop zdraví na týden od 23. do 29. května.
svetzeny.cz
Info ikona
Levandule

Rituál s voňavou levandulí a dalšími bylinkami

Odstranit negativní energii můžete i pomocí rituálů s bylinkami, kdy oblečení rozložíte na podlahu, položíte na něj myrhu nebo levanduli a v místnosti poté spálíte kadidlo. Můžete také použít odvar z levandule, kterým oblečení jemně postříkáte. Pokud máte pocit, že i po rituálu se v oblečení cítíte špatně, zkuste si sáček s čistícími bylinami (například petržel, levandule, rozmarýn nebo tabák) strčit do kapsy nebo bylinky nasypat do podšívky atp.

Nepodceňujte sílu svých slov

Abyste se zbavili špatných vibrací na oblečení nebo jiných věcech, říkejte směrem k nim věci, které považujete za nosiče pozitivních vibrací. Můžete například poděkovat oblečení, že splnilo svůj účel u předchozího majitele a nyní se vydáváte na společnou cestu. Zkuste také na pár minut položit na oblečení (nebo třeba staré šperky) ruce a představte si, jak se stará energie uvolňuje, zatímco se oblečení naplňuje pozitivními a láskyplnými vibracemi.

Sebeláska ovlivní celý váš život: Dejte si rande v jednom a naučte se milovat sami sebe!

V hektických dnech vám zbývá málo času na to, abyste se starali sami o sebe. Může se tak stát, že se nevědomky sami sobě odcizíte a přestanete k sobě mít pozitivní vztah. Je na čase to změnit, dát si rande v jednom a naučit se, jak se opět zamilovat sám do sebe! Sebeláska totiž ovlivňuje naprosto vše ve vašem životě, ať už jde o vaše partnery, práci nebo vaše duševní zdraví. Nemusíte se cítit provinile, když si uděláte nějaký čas jen pro sebe. Připravte se věnovat čas, pozornost a náklonnost nejdůležitější osobě vašeho života – sobě.
svetzeny.cz

Zdroj: InStyle