Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop zdraví na týden od 23. do 29. května: Blíženci mohou prožít uprostřed týdne silné emocionální zážitky

Květen je měsíc, kdy vše rozkvétá a ožívá. I vy byste měli oživit své zdravé návyky a věnovat nějaký čas svému zdraví. Nastávají přípravy na letní sezónu, nic nepodceňte! Tento týden je Slunce v Blížencích, což staví vnitřní svobodu nade vše ostatní. Podívejte se, co dalšího vám přináší horoskop zdraví na týden od 23. do 29. května.

Info ikona
Stres

Nervové vypětí

Tento týden se snažte nepřetěžovat nervový systém, ve čtvrtém květnovém týdnu předpovídá horoskop problémy se spánkem. Důvodem je proměnlivé jarní počasí, které ovlivňuje psychiku a pohodu. Nezůstávejte proto dlouho vzhůru a rozhodně se navečer vyhýbejte obrazovkám mobilních telefonů, televizí či počítačů. Chcete-li se dobře vyspat, zkuste před spaním vypít meduňkový čaj nebo sklenici mléka. Pomoci také může zavést spánkový rituál. Uprostřed týdne si vyhraďte trochu více času na odpočinek než obvykle. Slunce v Blížencích staví vaší vnitřní svobodu nad vše ostatní. Týdenní horoskop zdraví varuje, že pokud budete přetěžovat svůj nervový systém, můžete onemocnět. Obzvlášť Blíženci by měli dát pozor, jelikož o sobě uprostřed týdne dají vědět prožité emocionální zážitky. Nejlepším způsobem, jak se s touto situací vypořádat, je vizualizovat si příjemné myšlenky.

Info ikona
Kosmetička

Nešetřete penězi na osobní péči

Horoskop zdraví pro tento týden radí, abyste navštívili kosmetičku. Připravte svou pleť na letní sezónu, která je pro pokožku náročná. Kromě obvyklé péče dopřejte své pokožce i něco navíc v podobě zábalů nebo pleťových masek. Dbejte také na to, aby vás během prvních dnů tohoto týdne nedřely boty. S Měsícem v Rybách je kůže na chodidlech obzvlášť náchylná k poškození. Investujte do nových bot, které budou pohodlné a nebudou vás nikde tlačit. Pokud si nohy přeci jen odřete, zkuste následující postup. Nohy důkladně napařte, promasírujte solí a naneste změkčující krém. Uvidíte, že nohy budou zahojené velmi brzy.

Info ikona
Smutek

Dávejte pozor na depresivní stavy

Fáze ubývajícího srpku Měsíce je obdobím vnitřní deprese a depresivních stavů. Zkuste některé relaxační a meditační praktiky, abyste se vypořádali s výkyvy nálad. Blíženci budou koncem týdne ve filozofické náladě a meditace jim pomůže vidět vše, co se děje, v pravém světle.  I zde platí, abyste nešetřili penězi na osobní péči – i co se týče duševního zdraví. Kupte si svíčku či olej s oblíbenou vůní a dopřejte si aromaterapii. Zajděte si na koncert nebo navštivte divadlo či kino. Udělejte si výlet do přírody na nějaké krásné místo. Uvolněte se a soustřeďte se na okolní zvuky a vůně, abyste zapomněli na stres a starosti okolo. Tento týden budete rozptýlení potřebovat.

Zdroj: Astrology