Přejít k hlavnímu obsahu

Spánek – klíč ke zdraví aneb jak vyzrát na kvalitní spaní

Dokonalé načasování, pevné nervy a pro sebe minimum odpočinku. Takhle vypadá poslední období rodičů, převážně maminek. Patříte mezi ty, které mají v noci hlavu plnou otazníků? Často se vám nedaří usnout, i když jste utahaná jako kotě? Mozek pracuje na plné obrátky a nedovolí vám odpočinout? Pokud jste alespoň na jednu otázku odpověděli ano, je tento článek přesně pro vás.

Toužíte po kvalitním spánku, abyste načerpala novou energii, odplavila nadbytečný stres a zregenerovala tělo i mysl? Věnovat spánku opravdovou pozornost je nesmírně důležité, obzvlášť v tomto období. Spánek je základní a podstatnou součástí našeho života. Díky kvalitnímu a dostatečnému spánku můžeme podpořit svoji imunitu, naladit metabolismus, zlepšit si paměť a efektivněji pracovat přes den.

Problémy s usínáním a všeobecně se spánkem patří mezi další faktory, které nám znepříjemňují život. Dokonalé by bylo zvládnout krátkodobé problémy s usínáním a spánkem, dřív než přerostou do chronické podoby, pokud možno bez užívání léků. Co takhle vyzkoušet přírodní produkty na podporu spánku, s obsahem bylin používaných staletí, s osvědčeným účinkem?

Když vám tedy řecký bůh spánku Hypnos nenadělí dostatečný spánek, a nepomáhá ani odstranění rušivých elementů před spaním, je tu řada HypnoX® od značky Barny´saby vám zpříjemnila komfort při usínání a zlepšila spánek.

Doplněk stravy HypnoX® forte je vyrobený z vysoce jakostních standardizovaných bylinných extraktů z chmele, kozlíku, mučenky a meduňky. Nabízí jen to nejlepší pro vaši duševní pohodu, uvolnění před usnutím a pro váš dobrý spánek. Navíc s vitaminem B6, který přispívá k normální funkci nervové a psychické soustavy, zahrnující schopnost koncentrace, paměti a myšlení.

Info ikona
Barnys

Doplněk stravy

Užívání produktu HypnoX® forte doporučujeme pro obsah

  • meduňky pro snadnější usínání,

  • kozlíku pro nerušený a zdravý spánek,

  • chmele pro uklidňující účinek pro usínání,

  • mučenky pro klidný spánek,

  • vitaminu B6 pro dobrou činnost nervové soustavy.

Ani dlouhodobé užívání doplňku stravy HypnoX® forte nevyvolává návyk.

Info ikona
Barnys

Pro lepší usínání, zdravý spánek a celkovou relaxaci v průběhu noci vyzkoušejte také HypnoX® DuoMAX

Doplněk stravy HypnoX® DuoMAX je silná kombinace bylin (kozlíku, chmele, mučenky a meduňky) a hydrolyzátu mléčného proteinu Lactium® , jejichž duální působení napomáhá při obtížích s usínáním a přispívá ke zdravému spánku. Unikátní směs je obohacená o vitamin B6 pro správnou činnost nervové soustavy, přispívá tak k celkové relaxaci organismu v průběhu noci.

Info ikona
Barnys

Doplněk stravy

Co odlišuje Barny´s od ostatních výrobců? 

Jsme opravdu pyšní na to, co děláme, a proto si 100% stojíme za kvalitou našich doplňků stravy. Jsme natolik přesvědčeni o kvalitě produktů Barny´s, že když nebudete s našimi výrobky spokojeni, vrátíme vám zpět peníze.

Info ikona
Barnys