Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Hvězdy předpověděly nejlepší červen 2022 pro tři znamení zvěrokruhu. Býci a Váhy se mohou radovat

Info ikona
Horoskop

Jak milé! Hvězdy nemohly být pro tři znamení zvěrokruhu v novém měsíci sladěny více, dávají jim báječný červen - je to vaše jedno z nich?

Nový měsíc, nové štěstí: Začátkem června se hvězdy přeskupí a pro všech dvanáct znamení zvěrokruhu mají připraveno jedno nebo dvě překvapení. Zejména tři znamení zvěrokruhu se už mohou těšit na nadcházející dny a týdny – ať už v lásce nebo v práci, všechno jim jde jako po másle!

Býk

Býci jsou v červnu na obláčku štěstí a radosti. Venuše má ve všem prsty a dává zemskému znamení romantické chvíle, se kterými nešetří. Ve vztahu zažívá toto znamení zvěrokruhu tu nejlepší lásku za dlouhou dobu a nezadaní mají šanci konečně potkat velkou lásku.

Rak

Raci mají v červnu konečně šanci vyšplhat se na kariérním žebříčku. Hned na začátku měsíce se naskytne pohádková příležitost, kterou byste rozhodně měli využít. Výzvy se v práci v následujících dnech a týdnech také snadno zvládají – hvězdy jsou na straně vodního znamení a dodávají mu potřebnou sílu a podporu.

Váhy

Váhy mají v červnu štěstí. Měsíc a Venuše se postarají o nádherné chvíle lásky plné romantiky a vášně a nezadaní se konečně mohou prosadit při hledání partnera. V práci je naopak vzdušné znamení zasypáno brilantními nápady a Jupiter mu navíc poskytuje extra dávku kreativity - úkoly a projekty se nyní postarají vlastně samy o sebe. 

Zdroj: Horoskopy 2022