Přejít k hlavnímu obsahu

Mezi nebem a zemí: Přivolejte si lásku do svého života. Pátek je vyvolený den

Stalo se vám někdy, že jste se zamilovali do někoho, kdo o vašich citech neměl ponětí, nebo je prostě jen neopětoval? Nejste sami. Takové příběhy se děly vždycky. I proto se lidé od nepaměti snažili lásku přivolat a pro její získání neváhali použít i magii. Mnoho čarovných rituálů přetrvalo dodnes. Možná proto, že fungují. Kdo ví..

Věříte-li na věci mezi nebem a zemí, určitě jste už slyšeli o afirmacích nebo také „objednávkách“ do vesmíru. Jde o to, že když budete po něčem opravdu z celého srdce toužit a své přání pošlete „nahoru“ ve správné podobě, zpravidla se vyplní. Magická kouzla jsou vlastně také formou afirmace. Není to tedy tak, že pomocí milostné magie někoho začarujete. To se opravdu děje leda tak v pohádkách.

Čarujte nejlépe v pátek

Pro přivolání lásky existuje mnoho rituálů. Ať už budete provádět jakýkoli, nejlepším dnem je podle tradice pátek. Vládne mu totiž bohyně lásky, Venuše. Udělejte si dostatek času, vypněte telefon a soustřeďte se jen na sebe a svůj záměr. Své přání si dobře formulujte, můžete si ho v klidu napsat i na papír. Nezapomeňte vždy poprosit o pomoc a duchovní podporu anděly. Pro přivolání lásky pak vyzkoušejte tato kouzla.

Mohlo by se vám líbit

Jak s pomocí sklenice, slané vody a octa odhalit negativní energii v domě a jak domov vyčistit od všeho zlého

Víte, jak poznáte, že ve vašem domě sídlí špatná energie? Vnímaví lidé to dokáží vycítit, ale pokud tento dar nemáte, můžete zkusit jednoduchý test, díky kterému budete mít jasno. Jedná se o zajímavý experiment, díky němuž můžete vyčistit váš domov od všeho zlého.
svetzeny.cz

Zapalte růžovou svíčku

Vezměte si silnější růžovou svíčku. Na jednu stranu vyryjte své jméno a astrologické znamení, na druhou stranu pak uveďte jméno a znamení osoby, kterou k sobě chcete přivolat. Nahoru kolem knotu dejte pár okvětních lístků růže a kápněte trochu růžového nebo jasmínového esenciálního olejíčku. Pokud máte, přidejte na ozdobu i pár červených či růžových třpytek, které bohyni lásky Venuši určitě zaujmou. Svíčku potom zapalte a myslete na to, že toužíte milována. Je důležité nechat svíčku úplně dohořet, nezhasínejte ji.

Připravte si koupel

Napusťte do vany teplou vodu. Přidejte himalájskou sůl, několik kapek jasmínového esenciálního olejíčku a hrst růžových okvětních lístků. Vezměte si k ruce růženín. Pak se ponořte do této koupele a nad srdeční čakru umístěte růženín. Ten vám dodá pozitivní energii a pomůže otevřít srdce lásce. Ve vodě vydržte asi 15 minut během kterých si dopřejte meditaci, jež se bude týkat vašeho vysněného partnera. Pokud nikoho konkrétního nemáte, věnujte myšlenky lásce jako takové. Představujte si, jak se budete cítit, až budete zamilovaná a tímto pocitem se nechte prostoupit.

Mohlo by se vám líbit

Zjistěte, zda se k sobě hodíte podle čaker: Nejvyšší formy lásky dle temenní čakry dosáhne jen málokdo

Jste s partnerem vzájemně slučitelní, co se týče čaker? Zjistěte, zda se k sobě hodíte. Zatímco vztahy na vyšších úrovních mají před sebou zářnou budoucnost, vztahy založené na nižších čakrách bývají problematické.
svetzeny.cz

Kouzlete s papírem

Vezměte si k ruce růžovou nebo červenou svíčku a čistý list papíru, pero kousek celé skořice a čarodějnický kotlík. Pokud ho nemáte, postačí nádoba, ve které lze rozdělat oheň. Tohle kouzlo je ideální provádět až se setmí. Na papír napište jméno osoby, kterou si toužíte přitáhnout do milostného vztahu. Zavřete oči a papír si přiložte do oblasti srdeční čakry. Představujte si, jak se budete cítit, až si budete blízcí. Nepřipusťte žádné pochyby, prostě myslete na vše tak, jako by se to už dělo. Po několika minutách dopište na papír ještě své jméno a postup opakujte.

Potom zapalte svíčku a nad plamenem nechte ohořet kousek skořice. Tou by pak mělo jít namalovat na papír srdíčko. Udělejte to. Pak papír srolujte do roličky a několikrát ho protáhněte nad plamenem a hořící vhoďte do připravené nádoby a nechte shořet. Přitom opakujte mantru: „Přivolávám lásku, která bude hořet jako tento plamen“. Až papír shoří, poděkujte andělům, že stojí při vás. Svíčku ještě nechte dohořet a popel z papíru vezměte a do tří dnů zakopejte pod oblíbeným stromem nebo jej vhoďte do řeky nebo potoka.  

 

Zdroj článku