Přejít k hlavnímu obsahu

Věštba lásky podle run: Vytáhněte si jednu ze tří run a odhalte, zda vám runa pomůže s toxickými vztahy nebo třeba sebeláskou

Info ikona
Věštba lásky podle run

Láska je slovo, které znáte v mnoha podobách. Runy v sobě ukrývají pradávná mystéria a láska je spojena s Velkou matkou a přírodou. Prozkoumejte lásku podle run díky kartářce a alchymistce Alici Cross, která vám přináší jejich věštbu.

Týdenní horoskop: Býci potkají spřízněnou duši, Ryby se usmíří se sourozenci

svetzeny.cz

Vyberte si jednu ze tří run

Na následujícím obrázku vidíte tři očíslované runy. Vyberte si takovou, která vám padne ihned do oka a je vašemu srdci nebližší. Poté si níže přečtěte, co vám vaše runa přináší v oblasti lásky.

Info ikona
Runy

Předpověď baby Vangy na rok 2023: Nyní se máme ještě dobře, čeká nás jedna pohroma za druhou

svetzeny.cz

Info ikona
Iwaz runa

Runa č. 1 – Iwaz

Runa Iwaz znamená "Tento strom" a poukazuje na regeneraci, stabilitu a stáří. Je to strom, který je stále zelený, jako je vaše láska, která je neměnná a věčná. Tato runa se pojí se smrtí a odkrývá vám její tajemství, že je to ve skutečnosti láska až za hrob. Vytáhli jste si tuto runu, takže už víte, že jste schopni nesmírné a věčné lásky. Buďte moudří a věnujte pozornost těm, komu nabízíte svou lásku. Kdo má v sobě opravdovou sílu lásky, bude mít potřebu potkávat lidi, kteří jsou skutečné lásky schopni a dokážou ji opětovat. Jsou to trvalé vztahy založené na pevném základu. Tyto vztahy jsou součástí vaší budoucnosti.

Info ikona
Dagaz runa

Runa č. 2 – Dagaz

Runa Dagaz zastupuje den blahodárného tepla a světla. Máte lásku všedních dnů, která vykouzlí úsměv na tváři. Jak kouzelné je ráno, kdy vidíte světýlka v radostných očkách vašich ratolestí nebo vaší drahé polovičky? Runa Dagaz vás vyzývá k prožití všech láskyplných pocitů, které se budou nadále vyvíjet. Nehleďte na dny budoucí, ale užívejte si dny přítomné. Naučte se vnímat štěstí, nebo mu jděte naproti. Tato runa vybízí ke změně, když se cítíte osamělí nebo nemilovaní. Každý musí začít sám u sebe, rozhlédnout se okolo a začít vnímat krásu. Prožívejte obdiv k vlastní osobě, potom můžete obdivovat i krásu okolo a lidi, které milujete.

Horoskop: Podzim přináší štěstí hned pěti znamením zvěrokruhu. Ve výčtu nechybí Štír nebo Střelec

svetzeny.cz

Info ikona
Thurisaz

Runa č. 3 – Thurisaz

Odkryla se vám runa Thurisaz, která ukazuje na vaši ochranu a obranu. Runový znak má schopnost odrazit negativní a nepřátelské síly. Využijte tento čas k vyčištění toxických vztahů. Vztahy můžete přeměnit, když z nepřítele uděláte přítele, ale musíte mít jasno, jaké vztahy jsou pro vás v životě důležité. Postačí začít tím, že naplníte láskou ty, které milujete a vymezíte hranice těm, co vám ubližují. Až poté můžete zkoumat možnosti a vztahy transformovat, abyste se cítili spokojeně.

Zdroj článku