Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Podzim přináší štěstí hned pěti znamením zvěrokruhu. Ve výčtu nechybí Štír nebo Střelec

Info ikona
Horoskop

Dlouhé noci na podzim 2022 nám nechávají více prostoru pro snění. Pět znamení zvěrokruhu to podle horoskopu nepotřebuje jako sůl – a tento podzim se jim splní jeden z největších snů. Kdo patří mezi šťastlivce?

"Může mě někdo štípnout?" Tuto otázku si na podzim 2022 pravděpodobně položí hned pět znamení zvěrokruhu. Pak se pro ně sen stane skutečností. Přečtěte si, co vás čeká!

Pěti znamením se na podzim 2022 splní sny

1. Štír

Štíři mají svá tajemství. Ačkoli se navenek prezentuje jako pragmatické a racionální, znamení zvěrokruhu je nesmírně oduševnělé. A hluboko uvnitř víte, že nic vás nenaplňuje tak jako láska. Náhodné setkání na konci srpna se na podzim 2022 stane osudným. Ten jeden člověk, který vám rozbuší srdce, si vás podmaní už v polovině září. Tedy váš podzimní horoskop předpovídá romantické procházky v barevném podzimním listí.

 

 

2. Beran

Pro výkonnostně řízeného Berana je postup na kariérním žebříčku jako Vánoce a narozeniny dohromady. Horoskop pro vaše znamení zvěrokruhu na podzim 2022 má navýšení připraveno: Poskočíte o několik příček najednou. Nabídka práce, která se zdá být příliš dobrá na to, aby byla pravdivá, se stává realitou. Někdy se vyplatí modlit se ke hvězdám.

3. Lev

Každý Lev byl vždycky tak trochu zasněný. Ale jakmile má na mysli cíl, pronásleduje ho neustále s vášní a běží za ním, jako by to byla jeho kořist. Jako vášnivé znamení zvěrokruhu můžete mít radost především ze svého říjnového horoskopu: Ještě se musíte probojovat zářím, začátek října se ale blíží. A nejpozději, když protnete cílovou čáru, uvědomíte si, že to všechno stálo za to – úspěch už netrpělivě čeká!

4. Střelec

Dobrodružný Střelec nese konec léta obzvlášť špatně – vždyť ještě chtěl procestovat tolik nových míst a poznat další a další lidi! Podzim to ale s ohnivým znamením myslí dobře - v říjnu by se mohl konečně vydat na dlouho plánovanou cestu se spřízněnou duší. Tento výlet by se mohl ukázat jako největší životní dobrodružství, jaké kdy Střelec zažil. Tak se připoutejte a jedeme!

Zdroj článku