Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Září plné lásky čeká hned na čtyři znamení zvěrokruhu. Střelce a Býky zasáhne amorův šíp

Amor v září pilně střílí jeden šíp lásky za druhým a nechává čtyři znamení zvěrokruhu plout na obláčku. Láká vás také měsíc plný milostného štěstí? Měl by, pokud patříte mezi čtyři vyvolené znamení zvěrokruhu.

Už žádné nezávazné rande a stresující seznamovací aplikace! Díky Venuši, planetě lásky, Venuši cítí určitá znamení zvěrokruhu nutkání se konečně usadit a touží po šťastném, spokojeném a romantickém vztahu – a štěstí v lásce je s nimi. Hvězdy jsou jim nakloněny a jejich přání plní, je skoro jisté, že v září najdete novou lásku. Kdo se může těšit na spoustu motýlů v břiše?

Býk

Září působí na Býky pozitivně a podporuje touhu konečně se posunout v životě dál. To platí nejen pro práci, ale především pro soukromý život a lásku. Býci se cítí připraveni udělat další krok a konečně znovu navázat vztah. Slunce a měsíc jsou na straně zemského znamení a splní mu každé přání. Jak milé!

Setkání se zesnulými lidmi není nemožné: Znaky reinkarnace duše můžete pocítit i ve svém okolí

Často jsme ochotni dát cokoli za další setkání s drahým zesnulým: toužíme znovu obejmout své zesnulé rodiče nebo políbit partnera, který nás opustil příliš brzy. Často se naše přání mohou splnit.
svetzeny.cz

Panna

Pro Panny by to mohl být nejlepší měsíc v roce. Planety jsou příznivé a dávají dychtivému znamení zvěrokruhu spoustu pozitivní energie a báječné vyhlídky na budoucnost. To je zvláště patrné v lásce - zemské znamení se cítí atraktivnější a vášnivějš, jak už po dlouhou dobu ne. S touto zvláštní aurou začaruje Panna velmi speciální osobu, za kterou by se konečně mohla schovávat dlouho očekávaná velká láska.

Střelec

Střelci se v září cítí připraveni na změnu. Ohnivé znamení chce zkusit něco nového a, pro jinak svobodu milující znamení zvěrokruhu, to znamená konečně vstoupit do vztahu. Střelci už nemají zájem neustále střídat partnery po svém boku, místo toho chtějí ve svém životě konstantu – a tu už v určité osobě našli. Je čas vyložit karty na stůl a přiznat si vážné pocity milí Střelci, brzy budete plní milostného štěstí.

Tarotová předpověď od kartářky na týden od 13. do 19. září: Nastane den, kdy se ocitnete v patové situaci a pokračovat půjde jen přes bolest, sílu a ztráty

Kartářka Alice Cross pro vás připravila tarotovou předpověď na týden od 13. do 19. září. Podívejte se, co vám přinášejí karty, který den je třeba zaměřit se na lidi, ke kterým nemáte důvěru, a který den byste rozhodně neměli žádat o radu, jelikož by vás mohla stát zbytečnou životní zajížďku.
svetzeny.cz

Kozoroh

Zdá se, že vybíravý Kozoroh má v září konečně na dohled někoho, kdo v něm vzbudí romantické city – to se už dlouho nestalo. Vyvolený je velmi odlišný od toho, co si zemské znamení představovalo. V životě Kozorohů to hodně znamená a pomůže jim změnit jejich zarputilý pohled na svět a o něco více si užít klid a lásku k životu. 

Zdroj článku