Přejít k hlavnímu obsahu

Tarotová předpověď od kartářky na týden od 13. do 19. září: Nastane den, kdy se ocitnete v patové situaci a pokračovat půjde jen přes bolest, sílu a ztráty

Kartářka Alice Cross pro vás připravila tarotovou předpověď na týden od 13. do 19. září. Podívejte se, co vám přinášejí karty, který den je třeba zaměřit se na lidi, ke kterým nemáte důvěru, a který den byste rozhodně neměli žádat o radu, jelikož by vás mohla stát zbytečnou životní zajížďku.

Jak temná je vaše duše? Vyzkoušejte si kvíz a zjistěte, zda je černá jako uhel, nebo zcela čistá

Jak temná je vaše duše? Vyzkoušejte osobnostní kvíz a zjistěte to. Stačí upřímně odpovědět na deset otázek. Je vaše duše černá jako uhel, potemnělá, nebo zcela čistá? To se dozvíte po dokončení testu.
svetzeny.cz
Info ikona
Mírnost

13. září – Karta Mírnost

Zklidněte svoje myšlenky, vnímejte se jako součást všeho, co se děje. Nechte vyniknout své umělecké nadání. Zůstaňte za všech okolností soustředění, ať vám neunikne okamžitá intuice, kterou můžete ihned využít spolu s praktičností a vývojem. Návštěva divadla či jiné kultury vás obohatí o úžasný zážitek, vnímejte, co jste si vybrali. Zapojte svůj rozum i srdce a dejte všechno do vašeho prožitku. Uvědomte si své pocity, o které tak často nepečujete, nechte je proudit celým tělem. Máte chuť namalovat obraz či vytvořit umělecké dílo? Včera bylo pozdě a zítra bude pozdě, musíte začít hned. Karta mírnosti vás učí trpělivosti. I když dnes začnete tvořit své umělecké dílo, rozvíjejte ho, pokračujte v usilovné práci, obohacujte ji o vaše smysly a tvořte dál. Buďte trpěliví i k sobě, když vám něco nejde, tak pokračujte po malých krůčkách, nepolevujte a nedělejte žádné závěry, na ty je brzy. Karta mírnosti vám vzkazuje, ať se spojíte s živlem vody kolem vás. Když prší, vnímáte déšť? Jak krásně může pročistit ovzduší po dlouhém suchu? Zajděte si na procházku do lesa a najděte studánku, ze které ochutnejte vodu. Co vám říká? Voda má minulost, může vám vyprávět krásné příběhy.

Info ikona
Sedm mečů

14. září – Karta 7 mečů

Tarotová karta 7 mečů ukazuje na nečestné jednání a porušení důvěry. Porozhlédněte se kolem sebe a definujte, ke komu nebo k čemu nemáte důvěru. Prozkoumejte to, protože když to necháte ladem, tak můžete být později nemile překvapeni. Nyní je důležité podívat se pravdě do očí a nepřehlížet ji. Když se jí budete vyhýbat, vše zhoršíte a bude vás to stát energii. Jste v dobré pohodě, nebo se cítíte unaveni? Je to pro vás upozornění, že něco přehlížíte a je třeba ihned nastolit pořádek a řád. Vaše mysl i tělo musí být silné a jakékoliv oslabení za vás nikdo nevyřeší, nezapomínejte na disciplínu.

Týdenní horoskop: Úžasný týden čeká na tři znamení zvěrokruhu. Patří sem Býk, ale i Lev

Horoskop má dobrou zprávu pro tři znamení zvěrokruhu v týdnu od 12. do 18. září 2022: Konečně si můžete odpočinout! Tři vyvolené čeká týden plný radosti, štěstí, alle především psychické pohody. Podívejte se, která znamení si tento týden vylosovali šťastnou kartu.
svetzeny.cz
Info ikona
Osm pohárů

15. září – Karta 8 pohárů

Odvrátili jste se od správné cesty. Možná se vám zdá životní pouť složitá a nepochopitelná. Vše, co umíte, necháváte ladem a vzdalujete se od toho. Jděte ke svému pramenu, nedělejte nic pro pohodlí, ale pro pravou spokojenost. V tom je obrovský rozdíl. Každý umí všeho nechat a začít něco jiného, ale opravdu vše zahodíte jenom proto, že zatím nevidíte cestu? Karta 8 pohárů je o špatné radě, dnes se vyvarujte někoho o ní požádat, nebo si sami koledujete o zbytečnou životní zajížďku. Nespěchejte, raději v klidu posečkejte, až nastane příznivější období pro záměry, které potřebujete realizovat. Nezapomínejte opět na vodu. Když zaprší, nechte se smýt deštěm, dodržujte pitný režim a vybírejte si vodu takovou, která vám chutná. Nezapomínejte, že voda vrací, co ztrácíte, a najde, co hledáte. Je to velice mocný živel a pro znamená život.

Info ikona
Rytíř holí

16. září – Karta Rytíř holí

Rytíř neví, kam jede, koni se to moc nezamlouvá. Někdy je třeba se zastavit a vyřešit problém ihned, najít zdroj problému a posunout situaci na další úroveň. Rytíř holí vám vzkazuje, že se řítíte neznámo kam, jednáte unáhleně a bez rozmyslu, jen na základě nesmyslných rozhodnutí. Zaměřte se na efektivitu svého jednání. Vnímejte, co vás pohání dál ve vašich činnostech, zda je to to pravé. I když se cítíte silní, narazíte dnes na odpor, na který budete muset najít jiný úhel pohledu a uhnout z vašeho směru. Může vám to poskytnout cenné informace. Když budete zbrklí, můžete přijít o zkušenosti, které vám pomohou dosáhnout cílů, o kterých se vám ani nesnilo. Začněte objevovat svoje skryté schopnosti, ještě je toho tolik, co si můžete osvojit ve vašich krásných životech.

Info ikona
tarot, páže holí

17. září – Karta Páže holí

Dnešní den je o krásné mladistvé energii, kterou v sobě musíte probudit. Buďte sami sebou. Využijte dnešní energii na zrychlení životního tempa. Co potřebujete dnes podniknout, udělejte nejlépe hned. Láká vás vše nové a nepoznané? Je jedno, zda půjdete na výlet na stokrát stejné místo, nebo podniknete něco nového. Důležité je, abyste to prožili na vlastní kůži. V hlavě se vám může rodit nápad, který nadchne celou rodinu, užívejte si dnešní den jako svoje dobrodružství! Postavila se vám do cesty překážka? Nyní je čas vzít věci do svých rukou a zjistit, jak jste schopni ve svých činech. Již dost bylo přemýšlení, je třeba začít a najít správnou cestu. Udělejte si netradiční výlet tak, že nebudete plánovat cíl. Jděte se projít, nebo vyjeďte nějakým směrem a následujete svoji cestu tam, kam vás zavede váš úsudek. Co máte kolem sebe? Mluví na vás ptáci či stromy? Zaposlouchejte se a obdivujte tu krásu okolo. Smočte si nohy v nedaleké říčce, nebo se proběhněte bosí po trávě. Vyprávějte svým přátelům historky z mládí. Můžete dnes dělat cokoliv, co ve vás vyvolá chuť žít z minulých časů. Večer na uklidnění z dobrodružství si můžete třeba u čaje z lípy vyluštit křížovku, nebo vyřešit hlavolam.

Horoskop: Milostné září čeká rovnou na čtyři znamení zvěrokruhu. Berani i Váhy mají vyhráno

Pro tato čtyři znamení zvěrokruhu se blíží milostné dny během září. Žhavé flirtování, romantické hodiny a spousta něžností: čtyři znamení zvěrokruhu se mohou v září těšit na měsíc plný lásky a vášně. Patříte sem i vy?
svetzeny.cz
Info ikona
Viselec

18. září – Karta Viselec

Umíte vidět svět obráceně? Dnešní den učí trpělivosti. Karta Viselec vás upozorňuje, že se nacházíte v patové situaci, kde je možnost růstu přes bolest, sílu a přes ztráty. Čeho jste schopni se vzdát, abyste našli správné řešení? Všímejte si, co dnes budete řešit. Je to důležité, protože vše, co se vás dotkne a nebude se vám líbit, je z vaší strany dobrovolné, není třeba hledat viníky. Zastavte se! Dnes se nikam nespěchá, nic vám neuteče. Viselec vám říká, že pokud se nezastavíte, neuvidíte správný směr života. Vnímejte dnes svou intuici a rozhodnutí dělejte v klidu a správně ho načasujte. Určitě znáte legendu karty Viselce, která je spojena s bohem Ódinem a s příběhem z vikinské mytologie. Bůh Ódin se kdysi sám dobrovolně pověsil na posvátný jasan (obětoval se), strom světa Yggdrasil. Visel zde devět dní a devět nocí o hladu a v mukách, aby za tu dobu získal poznání o světě. Po těchto devíti dnech mu bylo odhaleno tajemství magických run, které pak přinesl světu. Zkuste se zamyslet, co stojí za to, abyste tomu dali trpělivost a čas k dozrání? Není třeba hned vše mít zbrkle, když můžete uplatnit svoji intuici a trpělivost, aby vaše rozhodnutí bylo skvělé.

Info ikona
9 pentaklů

19. září – Karta 9 pentaklů

Dnes má pohřeb královna Alžběta II. Mnozí lidé vnímají, že odchází královna, matka, babička a prababička. Tato skutečnost je velmi spojena s tarotovou kartou 9 pentaklů. Poselství karty je, že na sebe můžete být pyšní. Dokázali jste se osamostatnit, či zvládáte samostatný naplněný život. Využijte svoji chytrost k uskutečnění čehokoliv, co potřebujete dokončit do konce. Konečně poznáte, že vaše úsilí bude plodné. Všímejte si přírody kolem sebe, co potkáte dnes, je odraz všeho, co se vás v životě dotýká, tak nebuďte k ničemu ani k nikomu lhostejní. Dnešek není den pro samotu. Vyjděte ven z vašeho domu a jeďte na výlet, nasajte energii z přírody a nechte tělem proudit chladnější počasí. Dnešní den je určený k zachycení příležitosti v pravý čas. To koresponduje s historickou událostí, která se nebude opakovat. Karta 9 pentaklů vás ujišťuje, že si žijete v blahobytu a je to jenom díky tomu, co jste sami zvládli. Kdo je nespokojený a cítí nouzi, měl by se zkusit zaměřit více na svojí nezávislost a samostatnost, může přijít na to, že některé závislosti nepřináší kýžený blahobyt.

Zdroj článku