Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Milostné září čeká rovnou na čtyři znamení zvěrokruhu. Berani i Váhy mají vyhráno

Pro tato čtyři znamení zvěrokruhu se blíží milostné dny během září. Žhavé flirtování, romantické hodiny a spousta něžností: čtyři znamení zvěrokruhu se mohou v září těšit na měsíc plný lásky a vášně. Patříte sem i vy?

Jak milé! Září je tady a má pro vás spoustu chvil plných známého šimrání v břiše. Hvězdy jsou vám nakloněny a nadělují vám měsíc plný blaženosti v lásce – a to platí nejen pro manželské páry, ale i pro nezadané! Kdo bude podle horoskopu na obláčku příštích pár týdnů? Jsou to tato znamení zvěrokruhu:

Váhy

Díky planetě lásky Venuši budou Váhy v září obklopeny svůdnou aurou, která jim usnadní uchvacování ostatních. To je zvláště výhodné pro nezadané a umožňuje jim to osvěžující flirtování a vzrušující rande. Můžete strávit pár krásných hodin se svými blízkými a společné aktivity. Tyto chvíle vás ještě více sblíží.

Poslední příspěvek královny Alžběty: Svojí funkci vykonávala do poslední chvíle. “Je to pravá královna” píší fanoušci

Dnešní podvečer se pro fanoušky královské rodiny zapsal černým písmem. Královna dnes odpoledne zemřela v míru v Balmoralu, stojí u černobílé fotografie zveřejněné na sociálních sítích.
svetzeny.cz

Beran

Pro Berany je extra porce lásky, kterou zažijí v září, balzámem na duši. Ohnivé znamení pocítí již dlouho necítěnou rovnováhu a harmonii a dobrou náladu nemůže nic zkazit. Zvídavý Beran pocítí velkou touhu po dobrodružství se svým partnerem, což během okamžiku vnese do vztahu čerstvý vítr. Nezadaní naopak přitahují velkou pozornost svým šarmem a také by mohli vzbudit zájem velmi speciálního člověka.

Blíženci

Ze rtů výřečných Blíženců v září lítají jen komplimenty, které dokážou mezi nimi a jejich partnerem během okamžiku znovu zažehnout lásku a zajistit vášnivé hodiny. Nezadaní by naopak mohli brzy potkat někoho, kdo jim obrátí celý život naruby. Chemie je správná, plány jdou přesně podle představ vzdušného znamení - vše ukazuje na velký podzim lásky!

To je rychlost. Kate a William mění svoje tituly. Změny proběhly už i na sociálních sítích

Po zprávě o smrti královny Alžběty a o tom, že se král Charles stal panovníkem, přidali princ William a Kate své nové tituly na Twitter a Instagram. Princ William a Kate Middleton si mění na sociálních médiích tituly na vévodu a vévodkyni z Cornwallu.
svetzeny.cz

Rak

Někdo si oblíbil Raka! Momentálně je na obláčku a měl by se pokusit opustit svou plachost a ukázat velmi speciální osobě, co k ní cítíte. Na znamení zvěrokruhu pak určitě čeká romantická pospolitost. Tak hoďte své pochybnosti přes palubu, milý Raku! Jste milí, okouzlující a dokážete dosáhnout všeho, co si zamanete.

Zdroj článku