Přejít k hlavnímu obsahu

Přichází silný úplněk ve Lvu: Otevře téma sebevědomí a odvahy, zatoužíme po svobodě a skutečné lásce

Druhý letošní úplněk prozáří večerní oblohu přesně v pátek 25. ledna 2024 v 18:53 středoevropského času. Po citlivém úplňku ve znamení Raka, který jsme prožili na začátku ledna, bude tento mnohem veselejší a optimistický. Dokáže znásobit svou energií naši odvahu a momentální emoce, proto se snažte myslet pozitivně. Co přinese jednotlivým znamením zvěrokruhu, to se dozvíte v naší galerii.

V úplňkový den bude stát Měsíc ve znamení ohnivého Lva. Slunce přitom putuje už od 21. ledna vzdušným Vodnářem, což obecně věští opravdu silné emoce spojené s tématem ega, sebevědomí, úspěchu a seberealizace. Zatoužíme zazářit a ukázat se světu. Na druhou stranu bude stát v opozici vodnářská touha po svobodě a nezávislosti. Všechny tyto tendence se nejsilněji projeví nejvíce u zrozenců Lva a Vodnáře, ale i u těch, kteří mají tato znamení ve svém ascendentu. Vliv úplňku také pocítí i Berani a Střelci, jež patří (stejně jako Lev) k ohnivým a energickým znamením zvěrokruhu.   

Co přinese energie úplňku ve Lvu

Všechna výše uvedená témata se začnou vynořovat již dva tři dny před samotným úplňkem, kdy jejich energie vyvrcholí. Můžeme cítit určité napětí, které ale bude následně klesat společně s tím, jak si dovolíme své emoce přijmout a pochopit. Dostaneme příležitost udělat si jasno v tom, co nám brání v našich záměrech prosadit se a dosáhnout toho, po čem toužíme, co chceme vytvořit a kam dále směřovat. Jednodušší to přitom budou mít lidé, kteří si už na začátku tohoto roku vytvořili jasné vize, co v životě chtějí a co už ne.

Barva aury: Zjistěte, která je ta vaše a co o vás vypovídá

Aura obklopuje každou živou bytost na Zemi. Jde o jakýsi zářivý barevný obal složený z energie, která proudí kolem nás. Její barva napovídá o obecně o našem založení a charakterových rysech a předpokladech, ale vyjadřuje i naší momentální náladu, emoce a celkové rozpoložení.
svetzeny.cz

Úplněk ve znamení Lva odkryje vaše podvědomí

Zkuste se při úplňku ponořit do svého nitra. Věnujte v klidu pozornost každé jedné oblasti svého života. Jak se v ní cítíte? Je něco, co vám zde vadí, co byste chtěli zlepšit? Nebo jste naprosto spokojeni a víte, že právě tady vám nic nechybí? Běžně si kolikrát svoje pocity ani neuvědomujeme, ale je důležité o nich vědět. Díky vědomé pozornosti je pak můžeme lépe poznat a pracovat s nimi. Některé věci pak ze svého života můžeme propustit a přivítat nové, které budou v naprostém souladu s naší duší. Právě v den úplňku ve znamení Lva budou tyto tendence mnohem snazší než kdy jindy.  

Úplněk ve Lvu nás ovlivní v práci

V pracovní rovině nám energie tohoto úplňku dodá odvahu a sílu. Více než kdy jindy budeme vnímaví a pozitivně naladění na různé podněty a připomínky. Najednou v nich nemusíme vidět pouze kritiku. Pochopíme, že díky nim máme příležitost zlepšit se a posunout dál. Věřte si a podělte se také o své nápady, navrhujte nová řešení, pokud je nosíte v hlavě. Máte-li nízké sebevědomí, nedovolte, aby vám stálo k cestě k úspěchu. V takové chvíli požádejte o podporu někoho, komu důvěřujete.

Numerologie vašeho jména: Zjistěte, jaký osud máte předurčen

Přemýšleli jste někdy o významu svého jména? Někdo ho dostane po svých předcích, jiný zkrátka proto, že se líbilo jeho rodičům. Stejně tak jako vaše datum narození, i jméno nese energii a ovlivňuje váš život víc, než si možná myslíte.
svetzeny.cz

Během úplňku ve Lvu vnímejte vibrace lásky

Silné energie ohnivého Lva nabídnou podporu ve vztazích a přinesou odvahu změnit náš milostný život. Dopřejte si čas a uvědomte si, zda jste ve svém vztahu spokojení, vnímejte, jakou vibraci váš vztah má. Pokud partnera nemáte, vizualizujte si, jak by měl vypadat a zkuste být co nejvíce konkrétní. Požádejte Vesmír o podporu a splnění svých přání. Můžete to udělat i formou rituálů, které vám lásku do života mohou přinést.

Úplněk ve Lvu ovlivní i naše fyzické zdraví

Měsíc ve znamení Lva ovlivní zejména náš kardiovaskulární systém. Ochraňujte proto především srdce a cévy. Patříte-li mezi kardiaky nebo pacienty s vyšším krevním tlakem, vyhněte se tento den větší fyzické námaze. Ostatním ale pohyb, zejména na čerstvém vzduchu, přímo prospěje. Vyrazte alespoň na krátkou svižnou procházku, která podpoří zároveň i vaše psychické zdraví.

 

Co přinese úplněk ve Lvu jednotlivým znamením zvěrokruhu? Najděte si to vaše.
Zdroj článku