Přejít k hlavnímu obsahu

Tady vztah nehledejte. Znamení zvěrokruhu, která milují lásku na jednu noc. Patří sem Střelec nebo Beran

Některá znamení zvěrokruhu si cení hlubokých citů ve vztahu a jiná zase jen mají potřebu být častěji s různými lidmi, především v posteli. Jaké znamení k nim patří a proč se jim raději vyhýbat, pokud hledáte dlouhodobé vztahy? Vše se dozvíte v dnešním článku.

Pokud vás sex na jednu noc znechucuje, raději se lidem s ohnivými znameními zvěrokruhu vyhněte. Jaká znamení patří mezi ty, kteří nejvíce praktikují sex na jednu noc? Jsou to právě ohnivá znamení! Obecně platí, že ohnivá znamení zvěrokruhu, což jsou Beran, Lev a Střelec mají velmi rádi myšlenku sexuálního dobývání, takže sex na jednu noc je u nich velmi vyhledávaný, častý a chtěný. Některá znamení mají přirozený sklon ke spontánní sexualitě, zatímco jiná mají tendenci držet se trochu víc při zemi. Vodní znamení jsou emocionální a sentimentální, zemská znamení mají zase rádi jistotu a neradi něco mění, vzdušná znamení jsou také trochu do větru, ale dávají přednost navázání pevného vztahu než akci na jednu noc.

Jaké nejhorší chyby dělají ženy v posteli? Do výčtu patřit nechcete: Prkno, leklá ryba nebo mluvka

Sex patří k základním lidským potřebám, ale lidé o sobě často pochybují. Nevíte, co děláte špatně? Každý má rád v posteli něco jiného a většina lidí si myslí, že nejhorší, co může v milostných hrátkách zažít je stereotyp. To je omyl! My vám prozradíme, jaké jsou nejhorší typy žen v ložnici a čemu je dobré se vyhnout.
svetzeny.cz

Beran

Beran patří mezi tvrdohlavá znamení a co si umane, to také udělá. Je velmi otevřený, spontánní a na první pohled dokáže zaujmout. I když jsou Berani romantici a rádi by našli svou spřízněnou duši, než se tak stane, hledají další postel, kde se dlouho neohřejí. Beranům vládne Mars, planeta akce, vášně agrese i sexu. Pokud hledáte milujícího a něžného partnera u Berana neuspějete, stejně jako v životě je zbrklý, sobecký, ale v posteli to prostě umí. Kdo má na to, aby vydržel žár tohoto ohnivého znamení, tak nebude litovat. Lidé narození ve znamení Berana jsou obdařeni neuvěřitelnou výdrží, vášní i kouzlem, a proto jsou skvělými milenci, nikoliv dlouhodobými partnery.

Lev

Lev vás obklopí magnetickou energií, která působí opojně. Je přirozené, že Lvi vyzařují přitažlivé charisma, jsou rození vůdci, a ne pro ně není odpověď. Pokud s vámi Lev flirtuje, dejte si pozor, jde mu jen o jedno. Zpočátku se to může zdát zvláštní, ale divoké způsoby Lva mohou být přesně tou vášnivou změnou, kterou v ložnici hledáte. Lvi nejsou v posteli sobečtí, co dáváte, to také dostanete. Dokáží vyvolat příjemné sexuální napětí, jeho charisma a svůdná taktika vás dostane. Stejně jako Beran, je Lev také velmi přímočarý a bude se snažit ovládnout celou situaci, Lev bude skvělým společníkem na jednu noc, jen se nesmí začít nudit.

 

Sex podle znamení horoskopu: Jaká poloha je ta pravá pro vás i pro něj?

Horoskopy nám říkají, co nás čeká v lásce i v kariéře. Proč by nám nemohly poradit i v našem sexuálním životě?
svetzeny.cz

Střelec

Střelci vědí, jak si užít a rádi udržují své vztahy krátké a sladké pro případ, že by přišel někdo další. Jak už název ohnivého znamení napovídá, lehce se se Střelcem spálíte. Střelec nestojí o dlouhodobé vztahy, rád zkouší nové věci. Muži ve znamení Střelce jsou okouzlující, ale nespolehliví, přelétaví a nestabilní. Jsou často ve středu pozornosti a nebojí se výzev. Střelec, jakožto neklidný cestovatel zvěrokruhu, je především o objevování nových míst, poznávání nových lidí a užívání si pocitu svobody. Vztahy nejsou v jejich životě od přírody velkou prioritou. To však neznamená, že tím trpí jejich sexuální život. Jelikož se jedná o jedno z nejmilejších a nejzábavnějších znamení zvěrokruhu, je sex se Střelcem zaručeně dobrou volbou.

Zdroj článku