Přejít k hlavnímu obsahu

Jaké nejhorší chyby dělají ženy v posteli? Do výčtu patřit nechcete: Prkno, leklá ryba nebo mluvka

Sex patří k základním lidským potřebám, ale lidé o sobě často pochybují. Nevíte, co děláte špatně? Každý má rád v posteli něco jiného a většina lidí si myslí, že nejhorší, co může v milostných hrátkách zažít je stereotyp. To je omyl! My vám prozradíme, jaké jsou nejhorší typy žen v ložnici a čemu je dobré se vyhnout.

Žádný učený z nebe nespadl, ale co když žena předvádí chování nebo praktiky, které do postele prostě nepatří? Sex by měl oba především bavit. Může vás překvapit, co všechno ženy mohou v posteli dělat spatně nebo spíše nedělat vůbec nic. Co nejhoršího, jste v posteli zažili vy? Podělte se s námi v komentářích.

Pochybnosti v posteli

Sex patří k základním lidským potřebám, ale máte o sobě nějaké pochybnosti a nevíte, co děláte špatně? Kromě mluvení, posmrkávání, neustálého sledování hodin nebo přehnaných projevů se ženy dopouští dalších šíleností v posteli. Víte, co vám mohou hvězdy prozradit o tom, jací jste vy nebo váš partner v ložnici?

Prkno

Navenek reprezentativní, ale jinak nepoužitelná. Takzvané prkno patří mezi nejčastější problémy a chování žen v posteli. Jen ležíte a nic neděláte a iniciativu necháváte na partnerovi? Takto by to určitě vypadat nemělo. Partnera vaše netečnost přestane bavit a bude sex s vámi podobný, jako s nafukovací pannou. Možná máte problém s tím se uvolnit nebo se prostě jen stydíte, zkuste si o tom s partnerem promluvit a koupit si například k inspiraci Kámasútru.

Sex podle krevní skupiny: Jak vám to bude klapat v posteli?

Vaše krevní skupina říká, jaký máte charakter, jací jste, jak milujete a také jakého sexuálního partnera potřebujete. S kým zažijete tu správnou chemii?
svetzeny.cz

Buldozer

Pestrost a hravost je v sexu potřeba, ale co když žena příliš rychle střídá polohy, vší silou zavalí muže nebo mu poničí jeho chloubu? Jedná se o milostnou empatii, kterou je potřeba dodržovat. I když mají muži (většinou) větší sílu než ženy, tak v sexu nestojí o žádného sparing partnera v posilovně. Nebojte se odvázat, ale nebuďte hrubá, zajisté očekáváte od partnera to samé. Neohrabané pohyby a divoké rajtování tolik zase nenadchne. Především to platí u žen kyprých tvarů a mohutnější postavy. 

Nevěsta

Po sexu na jednu noc jste se změnila na netrpělivou nevěstu? Nebo během vášnivé noci mluvíte o tom, jaká budete skvělá manželka? To muži nesnáší. Pokud se po vášnivé noci nemáte k odchodu a plánujete už vaše nadcházející dny jako partnerka, pak vše můžete zkazit. V případě, že stojíte o dlouhodobého partnera, tak není ideální, že mu hned vlezete do postele. Klasická věta, která ihned odradí: „Kdy se opět uvidíme?“. Nevnucujte se mužům, pokud bude mít zájem, určitě vám dá vědět.

Mluvka

V neposlední řadě se jedná o ženy, které mají neustále nějaké komentáře a pletou si milostné hrátky s konverzací. Pokud nechcete partnera pochválit nebo jej na něco upozornit, tak určitě nezmiňujte to, co si plánujete nakoupit nebo co musíte v dalším dnu ještě zařídit. Dejte si pozor na pusu.

Sex podle znamení horoskopu: Jaká poloha je ta pravá pro vás i pro něj?

Horoskopy nám říkají, co nás čeká v lásce i v kariéře. Proč by nám nemohly poradit i v našem sexuálním životě?
svetzeny.cz

Leklá ryba

Ležíte jako leklá ryba a nic sama nezačínáte? Z nějakého důvodu si příliš mnoho žen myslí, že sex může iniciovat pouze muž. Je to přinejmenším zastaralé. Pokud máte náladu, není třeba čekat až on udělá první krok. Většinu chlapů naprosto vzruší, když vše odstartuje žena. Udělejte to extra žhavé a překvapte ho. Oblečte si něco svůdného nebo se prostě svlékněte a nalákejte ho do ložnice.

Zdroj: stream, lovepanky, mensxp