Přejít k hlavnímu obsahu

Vymeťte pavučiny ze své ložnice: Stereotyp, nuda a sexuální abstinence jsou v posteli zakázaná slova

Nezáleží na tom, jestli je vám dvacet nebo padesát let. Stereotypní nuda nemá ve vaší ložnici, co dělat a abstinence už vůbec ne. Ať si každý říká, co chce, sex je ve vztahu důležitý. A jestliže necháte jiskru pohasnout, bude hodně těžké znovu zažehnout plamen vášně. Ovšem ne nemožné…

Musíte pro to, ale také něco udělat. A ne si jen stěžovat kamarádce, že jste sex neměla už pár měsíců. Začněte třeba domácím oblečením. Vytahané tepláky a zaprané tričko nejsou zrovna velkým lákadlem na nějaké ty hrátky. Samozřejmě, je to pohodlné, ale to i bavlněné šaty, ve kterých vyniknou vaše přednosti a potěšíte tak ‚‚horňáky” i ‚‚dolňáky”. Sama víte nejlépe, čeho si váš partner všimne na ženách jako prvního. A oči to asi nebudou….

Sex po padesátce aneb nenechávejte svou vaginu dlouho mimo provoz

Věk je jen číslo a v sexu to platí obzvláště. Máte pocit, že s příchodem menopauzy musíte nutně přijít o spokojený milostný život? Nesmysl! Stačí se nehroutit z hormonálních změn, občas si protáhnout tělo a především neztrácet sebevědomí. Aktivní sexuální život přispívá k celkové pohodě, spokojenosti a mýtus, že po padesátce jste na odpis a babičky a dědečkové přeci ‚‚nesexují” je velmi úsměvný. Takže s chutí do toho!
svetzeny.cz

Nažhavte ho zprávami

Rajcujte svou drahou polovičku od samého rána. Popřejte mu krásný den a místo klasické pusy na tvář ho překvapte vášnivým polibkem. Po příchodu do práce rozjeďte svou fantazii a napište mu, jak moc se těšíte na společný večer a co všechno byste s ním ráda dělala. Během dne si najděte klidné místo a pošlete žhavý snímek sexy prádla, které ukrýváte pod šaty. Můžete si být jistá, že po práci pofrčí domů, jak namydlený blesk. Jako vždy je ale důležité načasování. Pokud víte, že váš drahý bude mít důležitou poradu nebo zrovna poleze po střeše, nechte si sváděni po zprávách na jiný den. Asi byste nechtěla, aby musel vysvětlovat nadřízenému důvod zakoktání a zrychlení tepu po zhlédnutí mobilu nebo strávit večer na pohotovosti, až se mu při pokládáni střešních tašek zamotaji nohy.

Sex může být po přechodu ještě lepší než ve třiceti. Takto si ženy po 50 zesílí sexuální prožitek

I když se všeobecně menopauza prezentuje jako strašidelné období v životě ženy, kdy končí všechno hezké, vůbec to tak být nemusí. Na tenhle mýtus zapomeňte! Kupříkladu sexuální aktivity si můžete užívat i nadále, ať už máte partnera nebo třeba ne. Všechno je totiž jen o nastavení ve vaší hlavě.
svetzeny.cz

Na samotě u lesa

Doma je doma, ale co vyrazit na víkend do neznámého prostředí? Na internetu je mnoho nabídek pronájmu netradičního ubytování uprostřed samoty. Co takhle domeček v korunách stromů nebo uprostřed rybníka? Budete mít spoustu času jen pro sebe. Odhoďte na dva dny mobily a dopřejte si romantiku za zvuku praskajícího dřeva v krbu nebo pořádnou divočinu, kdy nevylezete z peřin a budete objevovat skryté touhy vaší druhé polovičky. 

Klasika trochu jinak

Dělejte, co se vám líbí. Jen tak si postelové hrátky pořádně vychutnáte. Nejste na nějaké velké experimentování? Nevadí, dejte si starou dobrou klasiku. K nabourání stereotypu postačí například šátek, kterým zavážete druhému oči pro intenzivnější prožitek. Můžete ho použít také na svázání rukou a na chvíli tak převzít otěže vášně. Důležité je, abyste si to oba užili a alespoň na čas, nejlépe však navždy vymetli pavučiny z vaší ložnice

Zdroj článku