Přejít k hlavnímu obsahu

Šaty pro ženy s velkým poprsím: Důležitý je správný tvar výstřihu a šířka ramínek

Léto je tady a je na čase obléknout slušivé a vzdušné šaty! Pokud však patříte mezi ženy, u kterých příroda nešetřila na poprsí, možná je pro vás těžké najít takové šaty, které by lichotily vaší postavě a vašemu dekoltu. Nebo vás jen možná začíná obtěžovat, že se vám při rozhovoru nikdo nedívá do očí. Přečtěte si následující tipy a najděte styl, který se přizpůsobí a zalichotí i velkému poprsí.

Info ikona
Šaty

Široká ramínka

Je vcelku jasné, že čím bujnější a tedy i těžší prsa máte, tím větší oporu pro ně potřebujete. Úzká špagetová ramínka podprsenky jsou proto tabu. Se širokými ramínky podprsenky však nesmíte zapomínat na to, že by ramínka šatů měla ramínka od podprsenky dokonale skrýt. Vhodná jsou proto široká ramínka, pokud zvolíte svislé pruhy a výstřih do tvaru V, úspěch je zaručen, jelikož tato kombinace je pro vaše poprsí mimořádně lichotivá. Výstřih do tvaru V totiž opticky prodlužuje trup, odhaluje klíční kosti a odpoutává pohled od poprsí směrem nahoru.

Vlasový trend: Nejkrásnější drdolové účesy pro léto 2022

Když se oteplí, drdol je perfektní, protože udržuje vlasy mimo obličej a krk a udržuje vás svěží. Zde jsou naše oblíbené letní účesy do drdolu.
svetzeny.cz
Info ikona
Šaty

Nařasený živůtek

Šaty s nařaseným živůtkem jsou vhodné především pro ženy, které nemají v úmyslu své velké poprsí nějak maskovat. Tyto šaty totiž velikost prsou zdůrazní, zatímco jim budou poskytovat podporu. Áčkový tvar šatů pak poskytne pěkný prvek rovnováhy spolu s bujným dekoltem.

Info ikona
Šaty

Úzký pas

Pokud vám nevadí pozornost, jakou váš bujný dekolt přitahuje, a naopak chcete dát svému poprsí ještě více vyniknout, zvolte šaty s úzkým pasem a širší sukní. Pokud takové šaty zrovna nemáte, můžete svůj pas opticky zúžit i pomocí pásku, který vám bude ladit k šatům.

Knoflíkové šaty

Šaty s širokými ramínky se svislou linií knoflíků poskytne vašemu poprsí ten správný tvar. Vše doladíte výstřihem do tvaru V, který je velmi lichotivý a mírně opticky zmenšuje poprsí. Zkusit můžete i čtvercový výstřih, který sice není tolik odhalující jako V výstřih, ale ukazuje skromné množství dekoltu a hranaté linie lichotí poprsí tím, že mu dodá strukturu.

Info ikona
Šaty

Volánkové šaty či sukně

Pokud vám vadí, že vaše poprsí přitahuje příliš mnoho pozornosti, zkuste odpoutat pozornost stylingovým trikem, kdy si na spodní polovinu těla oblečete něco, co přitahuje pozornost. Šaty s volány či volánková sukně jsou pro tento účel ideální. Horní polovinu pak udržujte naopak velmi jednoduše oděnou.

Zavinovací šaty

Zavinovací šaty bývají často uváděny jako nejlepší přítel žen s velkými ňadry. Do značné míry je toto tvrzení pravdivé, existují však výjimky. Tyto šaty mají totiž tendenci zvýrazňovat dekolt, což může být některým ženám s velkými prsy naopak nepříjemné. Pokud patříte mezi takové, hledejte spíše volné střihy.

Ideální léto: Trendové kousky, které vás udělají mladší. Vsaďte na platformu nebo speciální detaily

Se správným letním vzhledem můžeme během chvilky podvádět a stát se mladší! A to bez velkého úsilí. Vše, co potřebujete, je těchto pět trendových kousků.
svetzeny.cz
Info ikona
Šaty

Bardot styl

Styl šatů ve střihu Bardot odvádí pozornost od vašeho poprsí směrem k ramenům. Navíc mívají takové šaty velmi bohaté řasení, které vaše poprsí zcela zakryje. Pokud chcete odvést pozornost ještě více, zvolte k šatům výrazné náušnice nebo náhrdelník.

Šaty s decentním potiskem

Drobný decentní potisk mate oči a je mnohem lichotivější pro velké poprsí než výrazný potisk. Výrazné a obrovské tvary, jako jsou třeba veliké květiny, obrovské puntíky atp., opticky zvětšují, proto vaše prsa budou působit ještě větším dojmem. Pak se můžete připravit na ještě více nechtěné pozornosti.

Psychologie barev: Využijte jich ve svůj prospěch. Červená poutá pozornost mužů, do posilovny volte oranžovou

Už jste slyšeli o psychologii barev? Každý odstín má svůj účel, naučte se využívat tyto znalosti ve svůj prospěch. Zjistěte, která barva poutá pozornost mužů, v jakém odstínu je vhodné vyrazit do posilovny a také, jakému barevnému tónu se vyhnout v pracovním prostředí.
svetzeny.cz

Zdroj: ClubForty