Přejít k hlavnímu obsahu

Rituály při úplňku, které vám mohou změnit život: Přivolejte si lásku nebo si vyčarujte peníze

Info ikona
Svíčka

Létu v září definitivně odzvoní, blíží se barevný podzim, ve kterém se toho může také mnoho stát. Úplněk padá na 10.září a tím, že je velmi blízko podzimní rovnodennosti, tak jde o poslední velkou lunaci tohoto léta.

Úplněk bude 10. září což je uprostřed přízemní sezóny Panny. Ta klade hodně důraz na logické věci a často se orientuje na praktické detaily lidského života. Při úplňku tak může dojít k zesilování vašich emocí a otevírá se vám tak přístup k fantaziím a intuici. Můžete se nechat unést svými emocemi, což není zrovna dobré. Zkuste se udržet v rovině praktické, což vám hodně pomůže. Za úplňku si můžete přičarovat lásku nebo peníze. Připravte si rituál lásky a přiveďte do svého života toho pravého nebo dostatek finanční hojnosti. Jak na to?

Spřízněné duše aneb náhodná setkání neexistují. Odhalte, zda jste připraveni setkat se s někým osudovým

svetzeny.cz

Čarování za úplňku

Úplněk má magickou moc a odpradávna se během něj různě čarovalo, připravovaly se rituály. Lidé si přirozeně nejvíc ze všeho přáli přičarovat lásku a peníze. Touha mít vedle sebe partnera, zamilovat se nebo někoho přimět, aby se do vás zamiloval se objevovala už v dávných dobách. A kdo nechtěl lásku, ten toužil po penězích a majetku, aby se měl dobře a nic mu nechybělo. Chcete i vy vyzkoušet sílu úplňkové magie a přivolat si do života lásku nebo peníze? Vyzkoušejte některé z následujících.

Jak by měla vaše láska vypadat?

Dříve, než přistoupíte k rituálům lásky, posaďte se a promyslete si, jak by měla vaše láska a potažmo celý partnerský vztah vypadat. Chci lásku je totiž velmi široký pojem. Definujte si, o jaký druh lásky stojíte, co by měl váš partner splňovat, jaká by měla být vaše láska a vztah. Před rituálem je dobré projevit také dávku vděčnosti a poděkovat za všechny formy lásky, které se ve vašem životě vyskytují, od té rodinné až po přátelskou lásku.

 

Info ikona
Žena se svíčkou

Horoskop 2022: V září čeká tři znamení zvěrokruhu štěstí v lásce. Býk vítězí na plné čáře

svetzeny.cz

Rituál na přivolání lásky

  • zrcadlo
  • dvě růžové svíčky
  • růženíny
  • oblíbená květina
  • příjemná hudba
  • napsané přání 

Pro rituál přivolání lásky se hodí zrcadlo, které je silnou magickou pomůckou a nejlépe takové, které můžete různě přesouvat z místa na místo. Zrcadlo umyjte ve vodě, musíte ho ponořit a poté osušit za pomoci bílé nebo fialové látky. Rituál přivolání lásky provádějte v noci, kdy je moc zrcadel nejsilnější.

Na rituál potřebujete dvě růžové svíčky, pod ně dejte růženín, který je symbolem lásky. Hodí se, když od někoho růženín dostanete a budete ho mít neustále u sebe jako talisman. Připravte si hudbu, zapalte svíčky a přitáhněte blíž květinu. Před rituálem si sepište své přání na papír. Nebojte se být konkrétní a popsat, jakou lásku si představujete. Dívejte se na sebe do zrcadla, položte květinu na sepsané přání a několikrát zopakujte: Mám lásku. Užívám si ji každý den. Láska je součástí mého života. Nahlas si poté řekněte, jakého partnera chcete najít, zavřete oči a pod nimi si vizualizujte, jak by měl partner vypadat a jaký by měl být příběh vaší lásky. Otevřete oči a řekněte: Tak se stane.

Rituál několik dní opakujte, pak si dejte chvíli pauzu a zase opakujte.

 

Stane se vaše dítě milionářem? Dle vědců ho k tomu předurčuje datum narození i temperament

svetzeny.cz

Peníze: rýžový rituál pro získání peněz

Chcete nebo potřebujete rychle získat peníze? Vyzkoušejte rýžový rituál! 

  • 6 kuliček černého pepře
  • rýže
  • 2 zelené svíčky
  • 2 sklenice s víčky

Svíčky musí být zelené, protože je to barva peněz. Sklenice umyjte pod horkou vodou, aby byly čisté. Do každé umyté sklenice dejte hrst rýže, přidejte tři kuličky pepře a zavřete za pomoci víček. Jedna sklenice musí být v kuchyni, druhá v jídelně, pokud jsou místnosti spojené, dejte je přesně naproti sobě. Mějte sklenice na očích, aby vám na ně padl zrak a kouzlo tak mohlo fungovat. Ke každé sklenici dejte zelenou svíčku a zapalte je. Nechejte hořet, musí totiž vyhořet opravdu celé. Sklenice si můžete schovat a rituál podle potřeby opakovat.

 

Zdroj článku