Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop 2022: V září čeká tři znamení zvěrokruhu štěstí v lásce. Býk vítězí na plné čáře

Info ikona
Horoskop

Se třemi znameními zvěrokruhu je v září ve vzduchu spousta lásky. Amor v září pilně střílí šípy lásky a nechává se tři znamení zvěrokruhu vznášet na obláčku. Láká vás také měsíc plný milostného štěstí?

Už žádné nezávazné rande a různí partneři k seznámení! Díky planetě lásky Venuši, tři znamení zvěrokruhu cítí nutkání se konečně usadit a touží po šťastném, spokojeném a romantickém vztahu – a štěstí v lásce je s nimi. Hvězdy jsou jim nakloněny a jejich přání plní o sto šest. Cíl je jediný: aby v září našli novou lásku. Kdo se může těšit na motýly v břiše? Podle horoskopu jsou těmi šťastnými BýkPanna a Střelec .

1. Býk

Září působí na Býky pozitivně a podporuje touhu konečně se posunout v životě dál. To platí nejen pro práci, ale především pro soukromý život a lásku. Býci se cítí připraveni udělat další krok a konečně znovu navázat vztah. Slunce a měsíc jsou na straně zemského znamení a splní mu všechna přání. Jak milé!

Numerologická předpověď na září: Štěstí v lásce, psychické zatížení i kariérní úspěchy. Která událost je předpovězena právě vám?

Září je pro mnohé přelomový měsíc - děti jdou do školy, léto definitivně předává své žezlo podzimu. Každý nový měsíc vám může přinést změnu ve vašem životě. Numerologie na září vám prozradí, co vás může v životě tento měsíc čekat.
svetzeny.cz

2. Panna

Pro Panny by to mohl být nejlepší měsíc v roce. Planety jsou příznivé a dávají dychtivému znamení zvěrokruhu spoustu pozitivní energie a báječné vyhlídky. To je zvláště patrné v lásce - zemské znamení se cítí atraktivnější a vášnivější než po dlouhou dobu. S touto zvláštní aurou začaruje Panna velmi speciální osobu, za kterou by se konečně mohla skrývat dlouho očekávaná velká láska.

Módní podzim: Pořiďte si kousky, které se dají kombinovat, sluší každé z nás a nestojí víc než pětistovku

Ano, ano, můžete být trendy, ušetřit a ještě kombinovat řadu kousků ve svém šatníku. Inspirujte se v naší galerie a podzimní móda pro vás bude hračka. Vsaďte na neutrální tóny a nezapomeňte si pořídit baloňák, který je trendem už několikátou sezonu.
svetzeny.cz

3. Střelec

Střelci se v září cítí připraveni na změnu. Ohnivé znamení chce zkusit něco nového a zamilované, pro jinak svobodu milující, znamení zvěrokruhu to znamená konečně vstoupit do vztahu. Střelci už nemají zájem neustále střídat partnery po svém boku, místo toho chtějí ve svém životě konstantu – a tu už v určité osobě našli. Je čas vyložit karty na stůl a přiznat si vážné pocity milí Střelci, brzy budete plní milostného štěstí.

Zdroj článku