Přejít k hlavnímu obsahu

Módní podzim: Pořiďte si kousky, které se dají kombinovat, sluší každé z nás a nestojí víc než pětistovku

Ano, ano, můžete být trendy, ušetřit a ještě kombinovat řadu kousků ve svém šatníku. Inspirujte se v naší galerie a podzimní móda pro vás bude hračka. Vsaďte na neutrální tóny a nezapomeňte si pořídit baloňák, který je trendem už několikátou sezonu.

Obyčejné bílé tílko

Zaujatost návrhářů našla svůj nejčistší výraz v oživení tílek. Spárujte jedno tílko se svou í sukní nebo nejelegantnějšími koženými kalhotami a ocitnete se okamžitě ve středu pozornosti nejen v práci, ale i na ulici.

Bomber

Nenápadný základ šatníku, který nikdy nevyjde z módy? Ano, to je líbivá bundička, která se hodí ke všem kouskům, ať už jde o sukni nebo džíny.

Pleteniny

Možná měli designéři na mysli rostoucí náklady na energie, protože pleteniny letos budou obzvláště trendy. Zahalte se do pleteniny, ať už máte vkus jakýkoli Ať už kardigany, svetrové šaty, čepice a další věci z řad pletenin nejsou nikdy krokem vedle. 

 

Vaše podzimní inspirace

Maxi, maxi, maxi

Poté, co jarní přehlídková mola ovládly minisukně, padly délky na podzim až k zemi. Maxi kabáty, které zdobí tělo, mnohé ve střihu županů a látek z umělé kožešiny, byly hlavními pilíři mnoha kolekcí. Maxi oblečení má tu výhodu, že ukryje i vaše nedokonalosti.

Nezapomeňte na sako

Oversized sako – často stylizované přes krátké sukně nebo sexy šaty. Nebojte se být odvážná i během podzimu.

Zdroj článku